AKTUALNOŚCI Nowinki (4)

Nowinki

Zobacz wakacyjne nowinki ze świata noclegów w Polsce. Porównaj ceny, miejsca i restauracje.

Tatry ciekawostki

· autor: Administrator  ·   29

Tysiące turystów na górskich szlakach i tłumy w Zakopanem – może się wydawać, że spędzamy w Tatrach tyle czasu, że nie mają już przed nami żadnych tajemnic. Nic bardziej mylnego! Całe mnóstwo historii wciąż czeka tam na swoje odkrycie. Dlatego dziś przedstawiamy Wam kilka zaskakujących ciekawostek o najwyższych polskich górach. Mamy nadzieję, że przypadną do gustu wszystkim tatrzańskim miłośnikom, a może zainspirują do bardziej wnikliwego poznania tatrzańskiego regionu? Noclegi w Tatrach.

czytaj więcej

Suntago Wodny Świat, czyli największy aquapark w Europie już otwarty! Wieść o rozpoczęciu działalności Park of Poland pod Warszawą, obiegła Polskę w niesamowitym tempie, wszystkie wejściówki na dzień otwarcia i kilka dni po otwarciu zostały już wyprzedane. W przyszłości, aby skorzystać z atrakcji Park of Poland, warto będzie ubezpieczyć się i zakupić bilety wstępu z wyprzedzeniem, na stronie internetowej www.parkofpoland.com

czytaj więcej

Jesienne wspomnienie minionego lata 2019 - plaże w Polsce

· autor: Administrator  ·   211

Lato minęło, było gorące i słońca nie brakowało, a my mamy dla Was w pierwszych dniach polskiej złotej jesieni krótki przegląd naszych najgorętszych nadbałtyckich plaż, które były popularne tego lata. Nie chcemy tego nazywać rankingiem, bo po głębszej analizie zastanawiamy się, czy w ogóle istnieje coś takiego jak ranking najlepszych plaż nad polskim morzem? Jak sądzicie, czy istnieje obiektywny ranking z polskimi, najładniejszymi plażami? 

czytaj więcej

Ferie zimowe 2020

· autor: Administrator  ·   241

Pomimo pięknej sierpniowej pogody i przedstawieniu kilku artykułów związanych bezpośrednio z latem i wakacjami, uznaliśmy, że nie możemy zapomnieć o osobach, które planują swoje urlopy z dużym wyprzedzeniem. Nie wątpimy, że wśród osób czytających ten artykuł są i takie, które na dniach zdecydują się na zarezerwowanie zimowego wyjazdu w góry. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że jeśli czytając ten artykuł, letnie dni już dawno minęły, a jest już jesień czy wręcz zima to nic nie szkodzi! Z pewnością znajdziesz tu kilka propozycji gdzie będziesz mógł spędzić ferie zimowe 2020.

czytaj więcej

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!