Aktualności Nowinki (10)

Nowinki

Zobacz wakacyjne nowinki ze świata noclegów w Polsce. Porównaj ceny, miejsca i restauracje.

Jak spędzimy ferie zimowe 2021?

· autor: Administrator  ·   1343

Ferie zimowe 2021 to szczególny okres, w którym Polacy w okresie styczniowo-lutowym, z powodu przerwy od szkoły i wziętych urlopów, oddadzą się uciechom, związanym ze sportami zimowymi, wycieczkami i szeroko pojętym relaksem. Jest to czas umożliwiający odpoczynek od pracy i obowiązków. Jakie będę ferie w roku 2021?

czytaj więcej

Jeśli profesjonaliści byliby profesjonalni ...

· autor: Administrator  ·   875

Rozwój wszystkich sektorów gospodarki zależy od poziomu profesjonalizmu. To właśnie specjaliści mogą zapewnić kompetentnym, mądrym, profesjonalnym i konkurencyjnym przedsiębiorstwom z branży wysoki poziom wiedzy. Okazuje się, że potencjał każdego przedsiębiorstwa to personel. Bez nowych pomysłów, nowych technologii, atrakcyjnych warunków zewnętrznych i dostępności zasobów ludzkich nie można służyć interesom przemysłu hotelarskiego i turystycznego.

czytaj więcej

Turystyka ekologiczna i rynek noclegów

· autor: Administrator  ·   1246

Turystyka ekologiczna to stosunkowo nowy i szybko rozwijający się globalny rynek turystyczny, a globalna świadomość turystów z roku na rok wzrasta pięciokrotnie. Przyroda naszego kraju jest piękna, a terytorium naturalne. Ekologia wiąże się z wieloma problemami i wyzwaniami oraz wymaga racjonalnego i celowego podejścia do ekosystemów.

czytaj więcej

Jak poprawić higienę w obiekcie noclegowym podczas Covid 19

· autor: Administrator  ·   917

W momencie wybuchu COVID-19 bardzo ważna jest higiena w miejscu pracy i innych miejscach, w których gromadzi się duża liczba ludzi. Pandemia pokazała nam, jak ulepszyć praktyki higieniczne, nawet w miejscach, w których higiena jest na wysokim poziomie.

czytaj więcej

Podróże i noclegi a COVID-19

· autor: Administrator  ·   928

Śmiertelna epidemia koronawirusa, która wywołała czerwony alarm na całym świecie, spowodowała podjęcie szeroko zakrojonych działań w obiektach noclegowych. Jakie są więc te środki, aby chronić Cię przed COVID-19?

czytaj więcej

Spacer w chmurach Krynica-Zdrój

· autor: Administrator  ·   3268

Dziś zabieramy Was do Krynicy-Zdrój na spacer w chmurach, by podziwiać panoramę z wieży widokowej. Piękna pogoda, świeże powietrze i te cudowne widoki roztaczające się z górnego tarasu wieży, która ma wysokość prawie 55 metrów. Tego, co widzieliśmy z samego szczytu, nie da się przekazać słowami, to trzeba zobaczyć samemu. Serdecznie zapraszamy na spacer w koronach drzew.

czytaj więcej

Tatry ciekawostki

· autor: Administrator  ·   1903

Tysiące turystów na górskich szlakach i tłumy w Zakopanem – może się wydawać, że spędzamy w Tatrach tyle czasu, że nie mają już przed nami żadnych tajemnic. Nic bardziej mylnego! Całe mnóstwo historii wciąż czeka tam na swoje odkrycie. Dlatego dziś przedstawiamy Wam kilka zaskakujących ciekawostek o najwyższych polskich górach. Mamy nadzieję, że przypadną do gustu wszystkim tatrzańskim miłośnikom, a może zainspirują do bardziej wnikliwego poznania tatrzańskiego regionu? Noclegi w Tatrach.

czytaj więcej

Suntago Wodny Świat, czyli największy aquapark w Europie już otwarty! Wieść o rozpoczęciu działalności Park of Poland pod Warszawą, obiegła Polskę w niesamowitym tempie, wszystkie wejściówki na dzień otwarcia i kilka dni po otwarciu zostały już wyprzedane. W przyszłości, aby skorzystać z atrakcji Park of Poland, warto będzie ubezpieczyć się i zakupić bilety wstępu z wyprzedzeniem, na stronie internetowej www.parkofpoland.com

czytaj więcej

Jesienne wspomnienie minionego lata 2019 - plaże w Polsce

· autor: Administrator  ·   1214

Lato minęło, było gorące i słońca nie brakowało, a my mamy dla Was w pierwszych dniach polskiej złotej jesieni krótki przegląd naszych najgorętszych nadbałtyckich plaż, które były popularne tego lata. Nie chcemy tego nazywać rankingiem, bo po głębszej analizie zastanawiamy się, czy w ogóle istnieje coś takiego jak ranking najlepszych plaż nad polskim morzem? Jak sądzicie, czy istnieje obiektywny ranking z polskimi, najładniejszymi plażami? 

czytaj więcej

Ferie zimowe 2020

· autor: Administrator  ·   1259

Pomimo pięknej sierpniowej pogody i przedstawieniu kilku artykułów związanych bezpośrednio z latem i wakacjami, uznaliśmy, że nie możemy zapomnieć o osobach, które planują swoje urlopy z dużym wyprzedzeniem. Nie wątpimy, że wśród osób czytających ten artykuł są i takie, które na dniach zdecydują się na zarezerwowanie zimowego wyjazdu w góry. Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że jeśli czytając ten artykuł, letnie dni już dawno minęły, a jest już jesień czy wręcz zima to nic nie szkodzi! Z pewnością znajdziesz tu kilka propozycji gdzie będziesz mógł spędzić ferie zimowe 2020.

czytaj więcej

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!