AKTUALNOŚCI Nadmorskie miasta (6)

W tej kategorii znajdziesz przewodniki po nadmorskich miastach Polski.

Jurata - atrakcje i tanie noclegi

· autor: Administrator  ·   183

Macie ochotę na powiew luksusu podczas waszych wakacyjnych wojaży? Koniecznie odwiedźcie dobrze znaną i lubianą przez turystów Juratę. Ten niesamowity kurort położony jest na Mierzei Helskiej, pomiędzy Jastarnią a Helem. Znajdziecie tam różnego rodzaju noclegi, które zaspokoją najbardziej wymagających przyjezdnych.

czytaj więcej

Jastarnia - atrakcje, noclegi i piękne zachody słońca.

· autor: Administrator  ·   238

Morze Bałtyckie od lat jest najchętniej wybieranym kierunkiem wakacyjnym turystów. Chcąc odpocząć od szybkiego życia w dużych miastach, zachęcamy do odwiedzenia wspaniałego, malowniczego miasteczka, czyli Jastarni.

Kurort nadmorski położony na Mierzei Helskiej przyciągający każdego roku wielu wczasowiczów. Na miejscu każdy znajdzie dla siebie odpowiedni nocleg w Jastarni w cenrum czy nad morzem.

W mieście funkcjonuje aż sześć kąpielisk morskich. Wspólnie obejmują 700 metrów linii brzegowej. Chcąc spędzić dzień na plaży, pod promieniami słońca, na gorącym piasku, udajcie się na jedno z nich.

Kąpieliska mają swoje własne nazwy oraz numerowane osobne wejścia. Nieopodal plaży możemy znaleźć ciekawe oferty tanich domków. Udając się na wycieczkę po mieście, warto odwiedzić kilka ciekawych miejsc, które Wam przedstawimy.

czytaj więcej

Chałupy welcome to...

· autor: Administrator  ·   251

"Chałupy welcome to..." - tak śpiewał Zbigniew Wodecki w swojej piosence, a my w rytmie owej piosenki chcemy przedstawić Wam, właśnie słoneczne Chałupy. Jeżeli planujecie wybrać się na wczasy nad Morzem Bałtyckim, warto zastanowić się właśnie nad tą lubianą miejscowością letniskową.

czytaj więcej

Jarosławiec - małe miasteczko, hotel z aquaparkiem i piękna plaża

· autor: Administrator  ·   216

Pierwsze wzmianki o Jarosławcu pochodzą z XV wieku, był on wówczas częścią darłowskiej domeny książąt zachodniopomorskich. Od zarania dziejów mieszkali tam rybacy, którzy pomiędzy połowami zajmowali się obróbką bursztynu, którego do dziś znaczna ilość znajduje się w tej okolicy. Od XIX wieku wioska przekształca się w letnisko i tak pozostało do dziś. Obecnie każdego roku w sezonie letnim Jarosławiec odwiedza około 6000 turystów.

czytaj więcej

Noclegi i atrakcje w Rewalu

· autor: Administrator  ·   175

Wczasy nad morzem w Rewalu? Zapraszamy i zachęcamy Turystów szeroką ofertą tanich noclegów w Rewalu. Nocowanie nad morzem to sama przyjemność. Niewielka miejscowość wypoczynkowa, idealna na wczasy nad Bałtykiem. Miasteczko leży w zachodniej części polskiego wybrzeża. Gmina Rewal jest najmniejszą gminą województwa zachodniopomorskiego. Jak każda nadmorska miejscowość, Rewal posiada swój niepowtarzalny urok.

czytaj więcej

Ustronie Morskie - Nadmorskie miasteczko i jego atrakcje

· autor: Administrator  ·   199

Ustronie Morskie - Nadmorskie miasteczko i jego atrakcje

Jeżeli szukacie spokojnej miejscowości turystycznej położonej nad polskim morzem, musicie sprawdzić naszą propozycję. Ustronie Morskie, znana i lubiana miejscowość wypoczynkowa położona na polskim wybrzeżu w jego zachodniej części z bogatą i tanią ofertą noclegów nad morzem.

czytaj więcej

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!