Aktualności Szlaki turystyczne (7)

Szczyty i szlaki turystyczne w Polsce.

W tym dziale przedstawiamy Wam wybrane, najciekawsze szczyty i szlaki turystyczne znajdujące się na terenie Polski, które warto zdowyć. Sprawdźcie jakie to miejsca.

Najpiękniejsze trasy piesze w Polsce.

· autor: Administrator  ·   5631

Patrząc na mapę Polski i rozmieszczenie na jej obszarze tras pieszych, nietrudno zauważyć, że duża ich liczba znajduje się wzdłuż granic naszego kraju. Jednak także w jego centrum takich szlaków nie brakuje. Specjalnie dla tych z Was, którzy lubią aktywnie spędzać czas, poznając przy tym piękne zakątki Polski, przygotowaliśmy przegląd najciekawszych tras pieszych na terenie naszego kraju. Zanurzcie się w lekturę, a potem pakujcie plecaki i ruszajcie na szlak!

czytaj więcej

Gdzie w góry z dziećmi?

· autor: Administrator  ·   1871

Wspólne wędrówki z dziećmi po górach to wspaniałe przeżycie, które cała rodzina wspominać będzie przez długi czas. Czyste powietrze, przepiękne widoki, wspólne poznawanie świata i bycie razem wśród nieskażonej przyrody - to tylko niektóre z argumentów przemawiających za wypoczynkiem z pociechami w górach. Jednak jakie góry i szlaki wybrać, aby nie zniechęcić najmłodszych do wędrówek? Przed Wami sprawdzone miejsca w Karkonoszach, Gorcach, Beskidach i Tatrach. Polecamy tanie noclegi Zakopane.

czytaj więcej

Szlaki Puszczy Kampinoskiej

· autor: Administrator  ·   2877

Puszcza Kampinoska jest miejscem idealnym na piesze wycieczki i długie rodzinne spacery. Oferuje naprawdę wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. W Kampinoskim Parku Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie – od pasjonatów historii i miłośników przyrody przez amatorów aktywnego wypoczynku i rodzin z dziećmi, po osoby spragnione ciszy i spokoju. Dlatego przez wybraniem się do Kampinosu warto poświęcić trochę czasu na zaplanowanie wycieczki doskonałej i wybranie odpowiedniej trasy. Przed Wami krótki przewodnik po najciekawszych szlakach Kampinosu.

czytaj więcej

Sandomierski Szlak Winiarski – polska Italia

· autor: Administrator  ·   1292

Sandomierski Szlak Winiarski jest coraz popularniejszy wśród turystów i rozwija się z każdym rokiem. Nie bez powodu nazywany jest polską Italią, a właściwie polską Toskanią. To jednak nie wszystko, koneserzy twierdzą, że to właśnie w tutejszych winnicach produkowane są najlepsze wina w naszym kraju.

czytaj więcej

Najciekawsze, nadmorskie szlaki rowerowe i noclegi nad Bałtykiem cz.II

· autor: Administrator  ·   5946

Wakacje minęły jednak wrzesień i październik dla wielu osób to idealny czas by łączyć aktywny tryb życia z wypoczynkiem. Wiele osób decyduje się wtedy na spacery po górskich szlakach, spływy kajakowe czy wycieczki rowerowe. Decydując się na którąś z tych aktywności zapewniamy sobie piękne widoki, które podziwiamy jednocześnie dbając o swoje zdrowie. Poniżej zaprezentujemy kilka najładniejszych tras rowerowych nad morzem, na które według nas warto się wybrać  swoim jednośladem.

czytaj więcej

Szczyty i szlaki turystyczne w Tatrach

· autor: Administrator  ·   4548

Nie od dziś wiemy, że Zakopane jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejscowości turystycznych w Polsce. Popularność i fenomen Zakopanego zaskakuje nawet miejscowych górali. Każdego roku bite są tu rekordy ilości turystów odwiedzających to najwyżej położone miasto w Polsce. Szczyty i szlaki turystyczne w Tatrach co roku przemierzają tysiące turystów wyruszających prosto z Zakopanego. Zakopane położone jest w Rowie Podtatrzańskim, a dokładniej mówiąc w Kotlinie Zakopiańskiej, u samych stóp Tatr. Sprawdź, jakie szczyty możesz zdobyć, przemierzając szlaki w Tartach.

czytaj więcej

Najpiękniejsze trasy rowerowe nad morzem cz.I

· autor: Administrator  ·   2505

Okres wakacyjny, to upragniony czas urlopów, relaksu, odpoczynku od codziennych obowiązków oraz wyjazdów w najróżniejsze miejsca na całym świecie. Dla niektórych okres letni to świetny czas na aktywny wypoczynek i uprawianie swoich ulubionych sportów. W ostatnim czasie coraz więcej osób jeździ na rowerze.  Chcemy Wam przedstawić najpiękniejsze trasy rowerowe nad morzem w Polsce, które biegną przez Półwysep Helski. 

czytaj więcej

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!