NOCLEGI Zakopane
Tanie noclegi Zakopane
Wyszukując w sieci frazy noclegi Zakopane, zwykle pierwsze co zobaczymy to bardzo atrakcyjne, aczkolwiek nietanie oferty hoteli ze SPA czy wielkich apartamentów położonych gdzieś w głuszy sosnowego lasu. Jednak to nie wszystko, co Zakopane ma do zaoferowania.
Są przecież noclegi w centrum Zakopanego z wyżywieniem typu: wille, pensjonaty, pokoje z łazienkami, prywatne kwatery, ośrodki wypoczynkowe, a nawet apartamenty posiadające aneks kuchenny, w których oferowane są często promocje last minute.
Noclegi Zakopane:
FILTRUJ PO
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
dłużej niż rok
odwiedzony przez przedstawiciela trivabook.pl
dłużej niż rok
Zakopane to nie tylko piękne widoki
Fot. Zakopane widok na góry z lotu ptaka
Któż nie chciałby spędzić zimowych ferii z noclegiem w Zakopanem!
Zakopane to mnóstwo wyciągów, najlepsze karczmy z góralskim jedzeniem i unikalna atmosfera. Wszystko super, tylko te ceny za wynajem obiektów noclegowych, czy można w polskiej stolicy Tatr znaleźć nocleg w dobrej cenie? Można znaleźć i jest ich całe mnóstwo, trzeba tylko potrafić szukać - na Trivabook.pl z pewnością znajdziecie ofertę zgodną Waszymi z wymaganiami! Na naszym portalu noclegi w Zakopanem masz na wyciągnięcie ręki.
Fot. Widok na Giewont - Trivabook.pl
Zakopane to komfortowe noclegi latem i zimą
Nie tylko zimą, kiedy Zakopane przeżywa najazd turystów, poszukiwanie spania może być łatwe. W końcu Zakopane ma też wiele do zaproponowania podczas wakacji letnich. Zakopiańskie noclegi to przede wszystkim domki, apartamenty i pokoje z łazienkami są położone naprawdę niedaleko najciekawszych górskich szlaków, oraz w ścisłym centrum tego pięknego górskiego miasteczka.
Fot. Zakopane - Apartamenty blisko centrum Zakopanego
Noclegi Zakopane - centrum
Noclegi Zakopane i Krupówki w samym centrum miasta, któż nie chciałby ich odwiedzić także w lecie? W bliskiej okolicy Krupówek także można znaleźć tani nocleg w Zakopanem. Będą to zarówno pokoje w willach, jak i prywatne kwatery, pokoje z łazienkami oraz apartamenty w pensjonatach. Tanich ofert można też szukać wśród osób prywatnych oferujących część swojego gościnnego domu gościom. Nawet wśród tego rodzaju ofert znajdziecie miejsce do nocowania w atrakcyjnej cenie z widokiem na Gubałówkę lub blisko kolejki na Gubałówkę. Koniecznie wiedźcie na górę, warto zobaczyć ten piękny widok na Tatry, Zakopanego czy Wielkiej Krokwi. Wielka Krokiew zlokalizowana jest na północnym stoku góry Krokiew w Zakopanem.
Fot. Zakopane - panorama z Nosala
Noclegi w domkach góralskich w Zakopanem
Jeśli potrzebujecie nieco więcej prywatności, a zwiedzanie Krupówek nie interesuje Was aż tak bardzo, jak widok leśnej polany, gdzieś w samym środku lasu, to także możemy liczyć na znalezienie czegoś taniego, Zakopane oferuje noclegi dla każdego w centrum i poza nim, w willach, pensjonatach, kwaterach prywatnych, hotelach i w domkach.
Domki lub pomieszczenia w domkach i domach ze wspólnymi łazienkami to idealne rozwiązanie dla wszystkich piechurów, którzy przygotowują się na wakacje w górach ze znajomymi. Ceny noclegów w tego typu obiektach noclegowych są niskie. Zakopane może zaoferować również spokój i wypoczynek, połączony ze swobodą i absolutną ciszą w nocy, jeśli tego szukacie, też nie będzie problemu ze znalezieniem takich mijesc do wypoczynku.
Fot. Domki położone położone w najbardziej urokliwych miejscach u podnóża polskich Tatr to doskonałe noclegi.
... a może jednak Zakopane, a nie morze?
Zakopane to miejsce o specyficznym klimacie i zupełnie nietypowych atrakcjach. Jest tu tyle niezwykłych miejsc, że nawet turyści zagraniczni, którzy zatrzymali się w pobliskich miastach, będą poszukiwać kwaterunku w mieście Zakopane, by móc spędzić tutaj wieczór i noc.
Magia tego miejsca zachwyca jednak nie tylko przyjezdnych z odległych zakątków Europy. Zakopane i jego wspaniały klimat sprawia, że jest z nim trochę jak z polskim morzem - każdy mieszkaniec naszego kraju powinien i tu, i tu być przynajmniej raz w życiu. Nie tylko po to, by wnikliwie zwiedzać, ale po prostu poczuć klimat tego miejsca, a to można zrobić tylko, spędzając przynajmniej jedną noc w górskim kurorcie Zakopane.
Fot. Noclegi w Zakopanem, pokoje gościnne, apartamenty, kwatery Zakopane centrum
Obecnie w mieście Zakopane mieszka około 27-30 tys. osób, jednak w wysokim sezonie, może tu wynajmować pokoje gościnne, apartamenty i domki około 50 tys. turytów. To pokazuje, jak wielka jest zakopiańska baza noclegowa.
Szukasz tanich noclegów w pobliżu Krupówek? Nie ma problemu, Zakopane ma ich dużo!
W naszej ofercie miejsc noclegowych nawet najbardziej wymagający turysta znajdzie coś dla siebie. Najczęściej poszukiwane jest hasł: noclegi Zakopane centrum, większość turystów szuka noclegów właśnie w tym rejonie Zakopanego.
Zakopane posiada również tanie noclegi, baza kwater prywatnych, pokoi, apartamentów, domków oraz willi jest ogromna. Chcesz odpocząć w Zakopanem od zgiełku, jak najbliżej lasu, to też żaden kłopot, baza apartamentów na skraju miasta jest olbrzymia, są miejsca dla grup i rodzin. A może poszukujesz czegoś taniego na wakacje z dziećmi? Serdecznie zapraszamy na Podhale! W mieście i na jego obrzeżach znajdziesz dziesiątki domków jednorodzinnych z widokiem na Giewont z piaskownicami i placami zabaw, wszystko w obrębie Zakopanego i super cenie wystarczy dobrze poszukać, by zarezerwować tanie noclegi w tym mieście. Zakopane to także doskonałe miejsce na oświadczyny, więc jeśli chcesz, by twoja wybranka powiedziała „tak”, wybierz nocleg w Zakopanem w romantycznej scenerii, np. w willi w stylu zakopiańskim lub schronisku młodzieżowym albo apartamencie z widokiem na bezkres leśnych połaci otaczających gór. Obiekty noclegowe Zakopane posiadające aneks kuchenny w niskiej cenie zarezerwujesz na Trivabook.pl
Fot. Tanie noclegi Zakopane panorama z Gęsiej Szyi
Niepowtarzalne noclegi i wspaniały styl Zakopanego.
Zakopane jako wieś pod koniec XVII wieku zamieszkiwały tylko 43 osoby, w co trudno uwierzyć, przechadzając się po Krupówkach, które o każdej porze dnia i roku tętnią życiem. Serdecznie zapraszamy Państwa do Zakopanego. Jeśli przyjedziecie do stolicy sportów zimowych pociągiem warto poszukać noclegu w Zakopanem blisko dworca.
Fot. Górale na Podhalu
Krupówki to nie tylko tanie noclegi w Zakopanem
Jednak Zakopane to nie tylko noclegi na Krupówkach, ale wiele innych kluczowych dla polskiej kultury miejsc i nazwisk. To tu zawiązało się Towarzystwo Tatrzańskie, to tu narodził się za pośrednictwem Witkiewicza styl zakopiański. To w Zakopanem jest słynne na całą Polskę Muzeum Tatrzańskie, Muzeum Jana Kasprowicza. Odwiedzasz Zakopane? Zapraszamy również do Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Zakopane i noclegi podczas Pucharu Świata.
Na popularność miasta Zakopane wpływa też wiele organizowanych tu imprez m.in. Puchar Świata w skokach narciarskich oraz wszelkie imprezy związane z narciarstwem alpejskim i klasycznym w tym czasie cena, jaką trzeba płacić za noclegi, jest wyższa, a Zakopane jest pełne wolnych miejsc noclegowych i kibicujących turystów.
Fot. Góry zimą
Zakopane. Noclegi blisko wyciągów narciarskich
Nie jest tajemnicą, że to właśnie Zakopane posiada najbardziej w Polsce rozbudowaną sieć wyciągów narciarskich, co istotne te krzesełkowe działają także latem, to wszystko sprawia, że Zakopane ściąga turystów z całej Polski oraz bardzo oddalonych zakątków Europy. Poszukiwanie tu tanich noclegów nie musi jednak być skomplikowane, wystarczy dobry research i znajomość mapy, by wiedzieć, że tanie noclegi w Zakopanem, można znaleźć nawet w sezonie.
Cena za nocleg nie zawsze jest adekwatna z warunkami, jakie oferują nam noclegi w kurorcie Zakopane. Wiemy jednak, że cena to często jeden z ważniejszych elementów podczas wyboru noclegu przez turystów, ale należy pamiętać, że cena to nie wszystko. Dlatego warto, przeglądając oferty sprawdzić, ile opinii posiada dany obiekt i jakie one są. Zwróćcie również uwagę na odległość odczytaną na mapie i porównajcie ją z odległością podaną na stronie obiektu, mamy tu na uwadze odległości podawane do centrum czy do wyciągów narciarskich, może się zdarzyć, że na stronie obiektu będzie informacja, że nocleg jest blisko do centrum, a okaże się, że rzeczywista odległość do centrum na mapie to 8 kilometrów.
Przepełnione Krupówki podczas skoków narciarskich
Zakopane w okresie Pucharu Świata wprowadza w fantastyczny nastrój, Krupówki wieczorem są przepełnione, a w barach i restauracjach trudno o wolne miejsca, nie wspomnę o miejscach na parkingach w centrum Zakopanego, których ciągle brakuje. W tym czasie będzie Wam trudno o nocleg. Zakopane będzie całe zapełnione przez turystów. Wówczas proponuje rozważyć nocowanie w pobliskich miejscowościach: Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Murzasichle, Małe Ciche, Poronin, Biały Dunajec czy Ząb.
Fot. Kasprowy Wierch Zakopane
Sprawdź oferty specjalne noclegów blisko Zakopanego i okolicy, pokoje z łazienkami i tanie noclegi w Kościelisku
Zakopane i Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich
Zakopane - Międzynarodowy Festiwal Folkloru Ziem Górskich - impreza folklorystyczna odbywająca się co roku od 40 lat w Zakopanem. Głównymi nagrodami są złote, srebrne i brązowe ciupagi przyznawane w kilku kategoriach.
Tatrzańskie szczyty - z centrum Zakopanego prosto na Rysy
Rysy to najwyższy szczyt Polski mierzący 2499 m.n.p.m. położony w paśmie Tatr Wysokich. Z racji popularnego miana „dachu Polski” tłumnie odwiedzany jest w sezonie przez turystów chcących stanąć w najwyższej położonym miejscu w swoim kraju. Z tego też powodu warto wiedzieć w jaki sposób przygotować się do wyprawy na Rysy, aby zakończyła się ona powodzeniem.
Fot. Szlaki Tatry - panorama z Koscielca
Nocleg w centrum Zakopanego nie wystarczy! Dojście na szczyt nie wymaga wielkich umiejętności technicznych, ale potrzeba bardzo dobrej kondycji. Na samo wejście należy rezerwować sobie 5-6 godzin czasu plus dojazd z Zakopanego na szlak. Jeśli Wasz ośrodek wypoczynkowy czy dom położony jest w dzielnicy Zakopanego bliżej Palenicy Białczańskiej, wówczas będziecie potrzebowali mniej czasu by dotrzeć na szlak. Często by przejechać autem przez centrum Zakopanego w sezonie trzeba więcej czasu, dlatego jeśli Wasze pokoje gościnne są oddalone od szlaku to pamiętajcie by doliczyć dodatkowy czas dotarcia na szlak.
Z centrum Zakopanego do Palenicy Białczańskiej
Najczęściej śmiałkowie wybierający się na Rysy swoją podróż zaczynają z Palenicy Białczańskiej. Dojazd tam trwa ok. pół godziny z Zakopanego. Jest to możliwe prywatnym samochodem lub busem, które od godzin wczesnoporannych kursują z różnych miejsc podtatrzańskiego kurortu. Osoby wybierające się na Rysy powinny pamiętać o bardzo wczesnym opuszczeniu łóżek – godzina 8 na start jest pewnym maksimum, szczególnie w sierpniu czy wrześniu, kiedy dni są już krótsze. Osoby, które rano chciałyby od razu po przebudzeniu atakować szlak na Rysy mogą wynająć nocleg w schronisku PTTK w Dolinie Roztoki bądź w schronisku nad Morskim Okiem. Dla rodzin z dziećmi będzie to dobre rozwiązanie. W obu przypadkach tego typu przyjemność jest jednak dosyć droga, a rezerwacja noclegu konieczna jest ze sporym wyprzedzeniem (planowanie wyjazdu w Tatry parę miesięcy przed wizytą jest pewnego rodzaju loterią – nie wiadomo czy trafi się na taką pogodę, która umożliwi chociażby podjęcie próby wejścia na Rysy). Bez względu na wybór miejsca noclegowego w wysokim sezonie wynajem pokoi z łazienkami, apartamentów, domków czy prywatnych kwater w Zakopanem również powinna być dokonana z dużym wyprzedzeniem. Zimowa stolica Polski odwiedzana jest przez turystów o każdej porze roku. Największym powodzeniem cieszą się noclegi w miejscach u podnóża Tatr z widokiem na góry.
Z Palenicy Białczańskiej nad Morskie Oko
Z Palenicy Białczańskiej prowadzi doskonale znany wszystkim turystom asfaltowy szlak czerwony nad Morskie Oko. Dojście nad to piękne, górskie jezioro jest dopiero początkiem wędrówki. Następnie szlak zaczyna się piąć coraz to stromiej pod górę. Na wysokości 1583 m.n.p.m. widnieje Czarny Staw pod Rysami, później stopniowo wejście staje się coraz bardziej wyczerpujące i mozolne. Podejście charakteryzuje się dosyć jednostajnym widokiem. Znajdują się w trakcie jego trwania momenty ubezpieczone łańcuchami i klamrami, ale są to miejsca mocno wymagające. Należy jednak pamiętać, że jest to popularny szlak i w szczególnych chwilach natężenie turystów może być na tyle duże, że będzie się zmuszonym „czekać w kolejce”, zwłaszcza, że łańcucha powinna trzymać się na raz tylko jedna osoba. Dla własnego komfortu, w miarę możliwości, wycieczek na Rysy nie należy planować w okresie trwania weekendów.
Fot. Morskie Oko
Szczyt Rysów jest doskonałym punktem widokowym na wiele innych otaczających go tatrzańskich wierzchołków. Ciekawostkę stanowi fakt, że najwyższy punkt Rysów usytuowany jest na wysokości 2501 m.n.p.m., jednak znajduje się on już po stronie słowackiej. Polski wierzchołek mierzy 2499 m.n.p.m i jest bardzo charakterystycznym miejscem, obleganym przez dziesiątki turystów wypoczywających po mozolnej wędrówce oraz chłonących cudowne krajobrazy.
Rysy są górą dostępną również od strony słowackiej.
Stamtąd szlak wiedzie z miasta Szczyrbskiego Jeziora położonego na wysokości ok. 1300 m.n.p.m. Wiedzie przez piękne Szczyrbskie Jezioro, a w szczytowych partiach turysta pożywić się w schronisku turystycznym pod Rysami, najwyżej położonym schronisku w Tatrach. Co ciekawe, jedyne zaopatrzenie w tym miejscu pochodzi od wolontariuszy, którzy przynoszą ładunek na własny plecak w zamian za herbatkę malinową u celu podróży. Podejście na Rysy od strony słowackiej jest zdecydowanie łatwiejsze niż od strony polskiej: nie ma żadnych miejsc ubezpieczonych klamrami i łańcuchami. Należy jednak również liczyć się ze znacznym wysiłkiem kondycyjnym płynącym ze znacznej wysokości Rysów oraz długości trasy.
Popularną opcją wśród polskich turystów jest rozpoczynanie swojej wędrówki w Palenicy Białczańskiej, a kończenie właśnie we Szczyrbskim Jeziorze (ewentualnie na odwrót). Jest to opcja ciekawa: nie trzeba wracać dokładnie tym samym szlakiem, a także istnieje opcja zwiedzenia małego kawałka Słowacji. Szczyrbskie Jezioro jest uroczą, góralską miejscowością, która wydaje się mniej załadowana konsumpcjonizmem niż polskie Zakopane. Z miasteczka tego kursuje elektryczna kolej do Starego Smrokowca, skąd można liczyć na złapanie prywatnego autobusu do Zakopanego. Łącznie powrót zajmie polskiemu turyście ok. dwie godziny. Należy jednak wcześniej sprawdzić godziny odjazdów autobusów, aby się nie spóźnić.
ZAKOPANE TOP 10: największe atrakcje Zakopanego
Stolica Podhala - Zakopane kusi przez cały rok. Zimą Zakopane staje się mekką dla amatorów sportów zimowych, latem przyciąga tych, którym marzą się wycieczki w Tatry. Zakopane to również miasto kuszące piękną zabudową oraz muzeami, obok których nie można przejść obojętnie. Na jakie atrakcje warto zwrócić szczególną uwagę podczas wypoczynku na jego terenie? Szukasz miejsc noclegowych w centrum Zakopanego? Serdecznie zapraszamy na Trivabook.pl - mamy do wynajęcie prywatne kwatery, domki, apartamenty i ośrodki wczasowe w centrum Zakopanego! W ofercie posiadamy trzy obiekty, których ceny zaczynają się do 20zł za nocleg.
TOP 10: Hotel Palace
Hotel Palace to jedna z większych osobliwości Zakopanego. Miejsce to służy obecnie jako ośrodek wypoczynkowy, jest jednocześnie miejscem bardzo ważnym z punktu widzenia historii. Palace to przecież katownia Podhala, miejsce, w którym w czasie II wojny światowej Gestapo prowadziło brutalne przesłuchiwania. Dziś o tych mrocznych czasach przypomina mieszczące się w części budynku Muzeum Walki i Męczeństwa Palace, w którym można poznać losy niektórych więźniów tej katowni. Byli wśród nich m. in.: Bronisław Czech, Franciszek Gajowniczek, Stanisław Marusarz oraz Helena Marusarzówna.
TOP 9: Pomnik Tytusa Chałubińskiego i Sabały
To jeden z najsłynniejszych pomników w Zakopanem, a jednocześnie niezwykły hołd oddany tym, którzy przyczynili się do rozwoju turystyki w tym mieście. Sabała – znany gawędziarz, pieśniarz oraz przewodnik tatrzański, został tu przedstawiony w towarzystwie Tytusa Chałubińskiego – człowieka, którego można uznać za odkrywcę Tatr oraz turystycznych walorów leżącej u ich stóp miejscowości. O tym niezwykłym duecie przypomina pomnik, wykonany według projektu Stanisława Witkiewicza w 1903 roku.
TOP 8: Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej
Ta cenna perełka drewnianej architektury z pewnością zasługuje na naszą uwagę. Drewniany kościółek Matki Boskiej Częstochowskiej powstał w połowie XIX wieku i do dziś jest jedną z najpiękniejszych budowli u stóp Tatr. Ta perełka drewnianej architektury do dziś urzeka swą formą oraz pięknym wystrojem wnętrza, które najlepiej nawiązuje do góralskiej tradycji oraz sztuki zakopiańskiej.
TOP 7: Willa „Harenda”
„Harenda” jest jedną z ciekawszych budowli na terenie Zakopanego. Wzniesiona na zboczach Gubałówki, jest jedną z ciekawszych pamiątek związanych z Janem Kasprowiczem. Poeta nabył ten dom w 1923 roku i spędził w nim trzy ostatnie lata swego życia. W latach 50-tych XX wieku, z woli jego żony, na „Harendzie” zaczęło działać muzeum, mające przypominać o losach tego poety oraz o jego twórczości. Do dziś jest ono jedną z ważniejszych atrakcji Zakopanego oraz miejscem chętnie odwiedzanym przez spędzających tu urlop turystów.
TOP 6: Muzeum Tatrzańskie im. dra Tytusa Chałubińskiego
Ta placówka muzealna to ciekawe miejsce dla każdego, kto chce poznać Tatry oraz poszerzyć swą wiedzę na temat ich przyrody. Muzeum Tatrzańskie zadowoli też tych, których interesuje kultura mieszkańców Zakopanego, ich folklor oraz stroje. Muzeum to może się pochwalić również ciekawymi oddziałami, takimi jak Muzeum Stylu Zakopiańskiego czy Galeria Władysława Hasiora.
TOP 5: Willa „Atma”
Willa „Atma” jest jednym z najsłynniejszych domów w Zakopanem, co wiąże się z faktem, iż w jej wnętrzu mieści się obecnie Muzeum Karola Szymanowskiego. Sama willa została zbudowana pod koniec XIX wieku i początkowo służyła jako pensjonat. W latach 1930-1935 stała się ona jednak domem Karola Szymanowskiego – kompozytora, który ze względu na stan zdrowia przeniósł się z Zakopanego do uzdrowiska w Szwajcarii. Dziś o jego pobycie w stolicy Podhala przypomina muzeum biograficzne, w którym można podziwiać m. in. zrekonstruowany gabinet kompozytora oraz jego portrety, namalowane przez Witkacego.
TOP 4: Cmentarz na Pęksowym Brzysku
Ta zabytkowa nekropolia nie bez powodu jest jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych, jakimi może się pochwalić Zakopane. To miejsce spoczynku wielu zasłużonych osobistości: przewodników tatrzańskich, ratowników górskich oraz przedstawicieli świata kultury i nauki, których losy połączyły się z losami Tatr i leżącego u ich stóp miasta. Piękne nagrobki, w gronie których nie brak tych wykonanych w pracowni Władysława Hasiora, do dziś przypominają nam o tak ważnych osobach, jak: Helena Marusarzówna, Kornel Makuszyński, Kazimierz Przerwa-Tetmajer czy Jan Krzeptowski, znany bardziej jako Sabała. Na cmentarzu tym znajdują się również symboliczne nagrobki Witkacego oraz Macieja Berbeki.
TOP 3: Wielka Krokiew
Ta słynna skocznia narciarska to wielka atrakcja dla wszystkich miłośników sportów zimowych. Organizowane tu zawody cieszą się wielką popularnością, choć sam obiekt przyciąga turystów bez względu na porę roku. Ta ciekawa konstrukcja może się pochwalić historią sięgającą 1925 roku oraz długą listą znanych skoczków, którzy oddawali na niej rekordowe skoki. Adam Małysz, Piotr Żyła, Kamil Stoch – oto współcześnie bohaterowie tego obiektu. Warto jednak pamiętać i o tych, którzy związali się z tym obiektem w chwili, gdy skoki narciarskie dopiero zaczynały się stawać popularnym sportem. Stanisław Gąsienica-Sieczka, Andrzej Marusarz czy Stanisław Marusarz – oto sportowcy, o których warto pamiętać.
TOP 2: Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę
Gubałówka to atrakcyjne miejsce spacerów dla tych, którzy chcą z góry spojrzeć na Zakopane oraz nacieszyć się piękną panoramą Tatr. Na szczyt ten można dostać się pieszo, można też skorzystać z kolei linowo-terenowej. Kolejka ta zaczęła działać już w 1938 roku, jest zatem jednym z najstarszych obiektów tego typu w Polsce.
TOP 1: Krupówki
Spacer po Krupówkach to jeden z ważniejszych punktów w programie niemal każdej wycieczki po Zakopanem. To główny deptak miasta, którego wielkim walorem jest ogromna ilość punktów gastronomicznych, góralskich karczm oraz straganów z lokalnymi wyrobami. To miejsce, które tętni życiem, oraz jedna z najważniejszych wizytówek stolicy polskiego Podhala.
Zakopane to ciekawe miasto, które może się pochwalić wyjątkową atmosferą, ciekawymi zabytkami oraz atrakcjami, dzięki którym każdy z nas będzie mógł tu spędzić wolny czas w przyjemny i pożyteczny sposób.
Kilka pytań i odpowiedzi na temat noclegów w Zakopanem:
Który obiekt noclegowy bez wyżywienia wybrać w Zakopanem?
W Zakopanem polecamy apartamenty i noclegi bez wyżywienia Osada na Budzowskim Wierchu
Jaka jest najniższa cena za nocleg bez wyżywienia w Zakopanem?
Za nocleg bez wyżywienia w Zakopanem zapłacisz najtaniej 19,00zł za osobę.
Gdzie polecacie nocleg w Zakopanem?
W Zakopanem polecamy nocleg w centrum lub jeśli lubicie spokój i ciszę wybierzcie nocleg poza miastem.
Który apartament w Zakopanem jest blisko centrum?
Blisko centrum Zakopanego znajduje się obiekt noclegowy Apartament Podwika.
Jakie są najczęściej rezerwowane pokoje w Zakopanem?
W Zakopanem turyści w naszym portalu często rezerwują pokoje u Sylwii Michalskiej.
Czy w Zakopanem można wykorzystać bon turystyczny?
Turyści z bonem turystycznym również mogą szukać noclegów w Zakopanem. Obiektów noclegowych w Zakopanem, które akceptują bon turystyczny, dużo znajdziesz w ścisłym centrum Zakopanego.