Domki u Majerczyka , 34-500 Zakopane, Hrube Wyżne

Domki u Majerczyka
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Domek 6-osobowy

Cena za noc
od 400 PLN

Domki u Majerczyka Obiekt noclegowy Domki u Majerczyka - Oferujemy wynajem dwóch świeżo wybudowanych 6os. domków zlokalizowanych w Zakopanem - Cyrhli. Jest to malownicza, spokojna oraz najwyżej położona dzielnica Zakopanego. W domkach znajduje się kuchnia połączona z salonem, łazienka oraz dwa pokoje z dodatkową toaletą na korytarzu. Domki są w pełni wyposażone według podwyższonego standardu (TV, internet, zmywarka, lodówka, pralka, płyta grzewcza) oraz posiadają po 2 balkony...

Domki u Majerczyka

Obiekt noclegowy Domki u Majerczyka - Oferujemy wynajem dwóch świeżo wybudowanych 6os. domków zlokalizowanych w Zakopanem - Cyrhli.

Jest to malownicza, spokojna oraz najwyżej położona dzielnica Zakopanego. W domkach znajduje się kuchnia połączona z salonem, łazienka oraz dwa pokoje z dodatkową toaletą na korytarzu. Domki są w pełni wyposażone według podwyższonego standardu (TV, internet, zmywarka, lodówka, pralka, płyta grzewcza) oraz posiadają po 2 balkony i taras. Z okien domków rozciąga się widok na Tatry oraz szeroko pojętą naturę.

Cena od 400 zł do 700zl w zależności od ilości osób i długości pobytu.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 6
Liczba pokoi: 3
Obiekt całoroczny
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!