AKTUALNOŚCI Nadmorskie miasta

Noclegi i atrakcje w Rewalu

 ·  autor: Administrator  ·   1166

Wczasy nad morzem w Rewalu? Zapraszamy i zachęcamy Turystów szeroką ofertą tanich noclegów w Rewalu. Nocowanie nad morzem to sama przyjemność. Niewielka miejscowość wypoczynkowa, idealna na wczasy nad Bałtykiem. Miasteczko leży w zachodniej części polskiego wybrzeża. Gmina Rewal jest najmniejszą gminą województwa zachodniopomorskiego. Jak każda nadmorska miejscowość, Rewal posiada swój niepowtarzalny urok.

Rewal noclegi nad morzem

Noclegi Rewal

Malownicze uliczki miasteczka Rewal

Spacerując malowniczymi uliczkami miasteczka, spotkamy się z dwoma pomnikami przyrody. Pierwszym z nich jest jesion wyniosły, który mierzy 24 metry. Znajdziemy go na rozwidleniu ulic Westerplatte i Saperskiej obok trzy gwiazdkowego hotelu Residence. Drugim pomnikiem jest ostrokrzew kolczasty, zobaczyć go można na ulicy Westerplatte 5.

W Rewalu oprócz panującego spokoju znajdziemy szeroką ofertę z której możemy wybrać tanie noclegi nad morzem oraz przytulne ośrodki agroturystyczne. Od 2009 roku nad brzegiem morza istnieje nowe zejście na plaże z platformą widokową znajdującą się na wysokości 12,5 metra. Turyści mogą tam podziwiać zarówno zachody jak i wschody słońca, niektórzy obserwują tam nawet sztormy na Bałtyku. Naprawdę warto odwiedzić Rewal dla tych widoków.

Największa atrakcja w Rewalu - Park Wieloryba

Największą atrakcją miasta jest Park Wieloryba, który znajduje się przy ulicy Kamieńskiej. Znajdziemy tam repliki wielu gatunków zwierząt, które można spotkać w różnych wodach na całym świecie. Polecamy wybrać się na spacer w to wspaniałe miejsce. Podczas letniego szaleństwa i wycieczek, każdy chce również odpocząć.

Kąpielisko w Rewalu

W mieście funkcjonuje letnie kąpielisko obejmujące 300 metrów linii brzegowej Bałtyku. Zagorzali plażowicze znajdą dla siebie miejsce na złocistym gorącym piasku, aby delektować się promieniami słońca. Czego jeszcze nie można przegapić w Rewalu? Po długim spacerze, na pewno będziecie głodni, więc zachęcamy do odwiedzenia lokalnych barów i restauracji. Przy brzegu Bałtyku funkcjonuje przystań morska dla tamtejszych rybaków.

W pobliżu można znaleźć lokalne sezonowe knajpy serwujące świeże ryby prosto z kutra. Każdy miłośnik świeżych smażonych, lub wędzonych ryb znajdzie swój przysmak. W głębi miasta również znajdziemy wiele punktów gastronomicznych, a na deser oczywiście tradycyjne świderki czy też przepyszne gofry z owocami i bitą śmietaną. Wśród krainy łakomczuchów, będziemy mogli znaleźć również bardzo ciekawe oferty noclegowe - noclegi Rewal. Hotel, domek letniskowy blisko morza, pokoje w pensjonacie, apartamenty czy może agroturystyka? Nawet najbardziej wymagający podróżnik znajdzie dla siebie odpowiednie miejsce na spędzenie wymarzonych wakacji w tej pięknej małej miejscowości. Zapewniamy, że miasteczko to kryje wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Jeśli chcecie oderwać się od hałasu i zgiełku wielkich miast Rewal będzie odpowiednim wyborem.

Tanie noclegi nad morzem

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!