AKTUALNOŚCI Atrakcje w Polsce

Łeba Park

 ·  autor: Administrator  ·   2107

Rodzinny park rozrywki Łeba Park to miejsce inne niż wszystkie. Nie znajdziemy tu ekstremalnych rollercoasterów, za to podziwiać możemy niesamowite modele dinozaurów zbudowanych w skali 1:1. Co prawda dinozaury wyginęły kilkadziesiąt milionów lat temu, jednak zainteresowanie nimi jest ogromne. Wydawać się może, że Łeba Park to atrakcja głównie dla dzieci, nie do końca tak jest. Dorośli również świetnie się tu odnajdują i doskonale bawią, poznając nowinki ze świata tych ogromnych gadów.

Łeba Park - rodzinny park rozrywki na wybrzeżu.

Ciekawostką jest, że Łeba Park to jedyny taki obiekt na Polskim wybrzeżu, nie trzeba więc mówić, jak oblegany jest park w sezonie letnim, kiedy to rodziny z dziećmi spędzają wakacje nad morzem.

Dodatkowo każdego roku oferta rozrywkowa parku jest powiększana o nowe atrakcje. Patrząc na to, jak wielu ciekawych nowinek można dowiedzieć się, odwiedzając Łeba Park oraz jak wiele frajdy i uśmiechu przyniesie nam i naszym pociechom wizyta w tym parku rozrywki, niewątpliwie powinien to być obowiązkowy punkt na wakacyjnej mapie podczas planowania rodzinnych wczasów nad Bałtykiem.

Park rozrywki

Atrakcje, jakie czekają na nas w Łeba Parku.

Na 20 hektarach powierzchni, pośród przepięknej przyrody w Łeba Parku czeka nas masa atrakcji, dzięki którym pobyt w tym parku rozrywki stanie się niezapomnianą przygodą dla całej rodziny. Na terenie parku powstały malownicze trasy edukacyjno - rozrywkowe, prowadzące przez kładki i pomosty, między którymi ustawione są ogromne figury dinozaurów w skali 1:1.

Przepiękne okoliczności przyrody i ciekawa oferta parku, zachęcają do rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Szczególną uwagę zwiedzających przyciąga model wysokiego na 43 metry Seismosaurusa oraz jedyny w Polsce, wysoki na 13 metrów model Brachiosaurusa. Ciekawą alternatywą dla zwiedzających jest możliwość wybrania się na wycieczkę tratwą lub rowerkiem wodnym po tutejszych kanałach i podziwianie dinozaurów z innej perspektywy.

Dodatkowo w Łeba Parku czeka na was i wasze pociechy kilka innych przedsięwzięć edukacyjnych. Między innymi znajdziecie tu Wioskę Indiańską, gdzie kowboje i Indianie pokażą waszym dzieciom jak strzelać z łuku czy wiatrówki albo jak płukać złoto. Na edukacyjnej ścieżce po Magicznym Raju dowiecie się wielu ciekawych informacji na temat drzew i roślinności. Na terenie parku znajdziecie również ciekawe warsztaty rzemiosła, na których nauczycie się lepić gliniane naczynia czy malować piaskiem. Jest to z pewnością nieco inna forma rozrywki niż szaleństwo na rollercoasterach, jednak wciąż jest niesamowicie interesująca.

Prócz ścieżek edukacyjnych w Łeba Parku jest też miejsce na innego rodzaju atrakcje. Zamek Strachyu, Labirynt Magicznych Luster, Kino 7D czy Małpi Gaj z przeszkodami różnej trudności, z pewnością przyprawią was o zawrót głowy, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Łeba Park wciąż się rozwija i każdego roku przedstawia nowe atrakcje. Ostatnimi nowościami parku są mega zjeżdżalnie wodne, na któych swobodnie możemy zjeżdżać w ubraniach oraz 27-metrowe koło widokowe, z którego podziwiać możecie cały park rozrywki, Łebę oraz Latarnię Morską Stilo. Najmłodsze pociechy z pewnością będą chciały spędzić czas w Bajkolandii, gdzie prezentowane są seanse ich ulubionych bajek. Niewątpliwie, świetną zabawą dla całej rodziny będzie odwiedzenie Mini Zoo, które również znajduje się na terenie parku, tam możecie swobodnie karmić zwierzęta, a maluchy mogą odbyć przejażdżkę na kucyku. To jeszcze nie koniec atrakcji w Łeba Parku.

Niesamowitych wrażeń dostarczy najmłodszym ogromny plac zabaw, na którym najmłodsi mogą prowadzić wykopaliska archeologiczne, oczywiście wszystko w formie zabawy, znajdują się tu również ścianki wspinaczkowe oraz eurobungee. Spacerując po Łeba Parku, spotkać możecie różne pojazdy takie jak samochody Flinstonów, Kolejkę Czerwonego Kapturka czy Dinusiową Kolejkę.

Wrażenie na gościach parku wywiera kolejna ogromna atrakcja, jaką jest największe w Polsce pole do minigolfa. Graczy czeka tu aż 18 torów do gry. Obszar pola do minigolfa w Łeba Parku wynosi aż 10000 m2.

Jakby atrakcji było mało, Łeba Park organizuje również programy animacyjne dla grup zorganizowanych, takie jak wyprawa po piracki skarb czy gra terenowa Indiana Jones. Podczas odwiedzin parku nie będziecie musieli martwić się o jedzenie. Na terenie parku znajdują się punkty gastronomiczne z pysznymi obiadami, a gdybyście mieli ochotę kupić pamiątki z super pobytu w Łeba Parku, znajdziecie również sklepiki pamiątkowe. W nadmorskim parku rozrywki jest tyle atrakcji, że aż trudno je wszystkie opisać. Nie możemy więc zrobić nic innego, niż zachęcić Was do odwiedzin Łeba Parku, gdzie czeka na was masa wspaniałych atrakcji.

 

Zobacz również inny artykuł pt. Najciekawsze parki rozrywki w Polsce, opisujemy w nim wszystkie najfajniejsze parki rozrywki, które są czynne w Polsce.

 

Nadmorski park rozrywki Łeba Park - najważniejsze informacje.

Łeba Park to wspaniałe miejsce na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny. Świetna zabawa i niesamowite atrakcje są tutaj na porządku dziennym. Sezon działania parku rozpoczyna się w kwietniu i trwa do końca września.
Ceny biletów wstępu do Łeba Parku:
Dzieci do lat 4 wejdą do Łeba Parku bez wnoszenia opłaty.
Bilet ulgowy, obowiązujący dla dzieci poniżej 15 roku życia, to koszt 65 zł.
Za bilet normalny zapłacimy 85 zł.
Park przewiduje również specjalne oferty cen wejściówek dla grup zorganizowanych.
Wszystkie atrakcje Łeba Parku są wliczone w cenę biletu. Do parku jest możliwy darmowy dojazd Dinobusem z centrum Łeby. W razie jakichkolwiek problemów podczas wizyty w parku, pracownicy Łeba Parku służą w każdej chwili pomocą dla gości. Co więcej, Łeba Park posiada wszystkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, co z pewnością jest dużym plusem dla obiektu.

 

Dinozaury - Park rozrywki

 

Łeba Park, ul. Kolonijna 24, 84 - 360 Nowęcin k. Łeby.
Jeżeli nie odpowiedzieliśmy w powyższym tekście na wasze wszystkie pytania i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat Łeba Parku, możecie zadzwonić na telefon infolinii parku +48 600 145 300 lub odwiedzić jego stronę internetową www.lebapark.pl jeśli potrzebujesz zarezerwować nocleg w Łebie zapraszamy sprawdzenia naszej oferty na Trivabook.pl

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!