AKTUALNOŚCI Porady

Czego nie ignorować przy wyborze noclegu

 ·  autor: Administrator  ·   1651

Jedną z najlepszych rzeczy związanych z pobytem w hotelu lub wakacyjnym wyjazdem może być pokój z dobrym widokiem. Wybór jednej z tych jednostek może mieć wpływ na różnicę między życiem w pokoju usługowym a takim, w którym jest to czynnik, który przybliży Cię do oddechu za pierwszym razem otwierając drzwi.

Czego nie ignorować przy wyborze noclegu

Wybieraj nocleg z ładnym widokiem!

Gdy wstaje rano, odsuwam zasłony w oknach to podziwianie widoku za oknem bez bariery między linią wzroku a horyzontem staje się balsamem dla ducha :-)

Podobnie widok z hoteli miejskich wielkich aglomeracji - zwłaszcza gdy pokój znajduje się na wysokim piętrze - może sprawiać wrażenie, że jesteś na szczycie świat, gdy patrzysz na nowy widok za oknem. Noclegi, które oferują pokoje z takim widokiem często rezerwację pokoi mają na długo przed czasem urlopu.

Widok morza

Na szczęście nie wszystkie widoki w pokojach są sobie równe. Po przez widok na śmietnik, widok na budynki bankowe, a nawet widok związany z lasem, przyjrzyj się niektórym możliwym wyborom dokonywanym poniżej.

Nie powinno dziwić, że im lepszy widok z Twojego pokoju, tym więcej będzie to kosztować. Jeśli jednak podróżujesz w cyklu tygodniowym lub lubisz romantyczne wyjazdy, nie ma czasu na zabawę.

Spójrz na to, co jest

To jedne z najczęstszych opisów, które wymyślasz. Zwróć uwagę, że są one wyświetlane w kolejności zgodnej, więc wybieraj od góry do dołu:

Na tle morza - morze we frontowym pokoju pokazuje nie tylko piękny widok, ale także pokazuje pokój z bezpośrednim dostępem do plaży. Jednym z najlepszych budynków, jakie mamy z widokiem na morze to ... Odpowiedź na to pytanie pozostawimy Wam. Zapewne Ci co mieli przyjemność nocować w hotelu z widokiem na morze ten wyjazd będą długo pamiętać. Ci, którzy jeszcze nie mieli takiej przyjemności powinni szybko się rozejrzeć za takim hotelem, spakować walizki i ruszać w drogę.

Widok morze - to pokój z widokiem na wodę, ale może być konieczne przejście pieszo, aby dotrzeć do plaży. Hotele na plażach często mają widok na morze. 

Widok na miasto - pokój z widokiem na miasto oznacza widok panoramiczny. O dziwo, w wielu miastach hotele w przeciwległych częściach miasta oferują doskonałe widoki . Preferuj pokoje, które mają widok na zbiornik wodny.

Widok na miasto z okna pokoju hotelowego

Widok na ogród - Zejdź z widoku na morze, widok na ogród jest zwykle z widokiem na zaprojektowany obszar. Zaletą wypadów na plażę jest to, że pokoje z widokiem na ogród są znacznie cichsze niż pokoje z widokiem na basen i plażę.

Widok na basen - Ulubiony widok - szczególnie na parterze - Widok na basen może oznaczać pokój, który będzie świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza na urlop, na który zabierasz dzieci.

Widok na atrium - pokój może mieć okna wychodzące na zewnątrz. Z drugiej strony możesz zobaczyć atrium i pokoje tylko po drugiej stronie ścieżki przez przejście na zewnątrz pokoju. Niektórzy podróżni cieszą się widokiem z wysokich hoteli, inni uważają, że to słaby widok.

A teraz uważaj!

Następnym razem, gdy będziesz rezerwować pokój w hotelu, nie pytaj tylko „Co słychać?” - zapytaj również "Jaki jest widok?". Rozsądnie jest zapytać, czy możesz obejrzeć widok w Internecie, zanim zgodzisz się wejść do pokoju.

Pamiętaj, że pokoje z najlepszymi widokami często znajdują się w rogu hotelu lub obiektu noclegowego.

Wskazówka: obejrzyj scenę za oknem, gdy tylko masz możliwość. Jeśli nie płacisz za widok lub nie widzisz wzniesionych drzew lub innych domów lub jeśli widok jest brzydki, poproś obsługę hotelową o zmianę pokoju. 

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!