NOCLEGI gdansk

Tanie noclegi Gdańsk

Rozwiązanie na przyjemny odpoczynek

Gdańsk można bez problemu nazwać zabytkowym miastem i jednocześnie najstarszym, który leży nad Zatoką Gdańską u ujścia rzeki Motławy. Na starym mieście zwanym po prostu „ Starówką Gdańską” można spotkać bardzo dużo turystów z zagranicy, co świadczy o tym, że nie tylko Polacy chcą zobaczyć piękny krajobraz tego Miasta. Dużym atutem dla zwiedzającego są stare kamienice z charakterem wśród, których znajdują się między innymi Złota Kamienica , Dom Angielski jak i Dom Uphagena. Spacerując starówką z jednej strony widzimy ciąg wybornych restauracji w których każdy znajdzie coś dla siebie zaś z drugiej strony możemy wpatrywać się w Motławę i na Żurawia czyli na dawny dźwig portowy. Dla  ludzi, którzy uwielbiają wodę i statki, przewidziane są restauracje na wodzie gdzie można zjeść świeżą rybkę i napić się gdańskiego piwa. W letnim sezonie turyści mogą się skusić na pływanie rowerkami wodnymi, łódeczkami czy motorówkami. Gdańsk jest z pewnością miastem, które oferuje ogromną ilość atrakcji, a dla tych którzy nie boją się wysokości miasto zapewnia wielkie koło widokowe. Podczas sezonu każdemu marzą się tanie noclegi, szczególnie te które są blisko Gdańskiej Starówki, by z rana pijąc kawkę na tarasie oglądać jak żyje kultowy środek miasta.

Noclego Gdańsk

FILTRUJ PO

Noclegi Gdańsk przyjemne także w chłodne dni !

Noclegi w Gdańsku zlokalizowane na starym mieście nawet zimą zachęcają turystów do przyjazdu. Pomimo braku upałów, można przejść się spacerkiem po ulicy Długiej, zatrzymując się na ciepły posiłek i zwiedzając ciche zakątki tego miasta. Z tej głównej ulicy możemy śmiało wejść na główny targ zwany wcześniej miejskim rynkiem. Bez konieczności wsiadania w samochód czy w autobus można śmiało wybrać się na spacerek, pijąc ciepłą herbatkę oraz robiąc sobie pamiątkowe zdjęcia w zaśnieżonym starym mieście. Zimą to miasto daje odczuć zupełnie inny klimat niż latem, dla tych którzy wolą chłodniejsze chwile, miasto oferuje piękne miejsca pełne ławeczek i całorocznych pubów oraz knajpek. Warty obejrzenia zimą jest Park Oliwski gdzie znajduje się tez ogród botaniczny w  tym sezonie jest to niewątpliwie niesamowity widok. Oprócz wielu przyjemności, które napotkamy zwiedzając zabytkowe miasto, interesują nas dobrze zlokalizowane tanie noclegi. Cała starówka otoczona jest pensjonatami, hotelami, apartamentami, pokojami gościnnymi jak i hostelami. Jednak dla tych, którzy mimo zimy wolą kwaterę nad samym morzem też coś się znajdzie w postaci tanich domków nad morzem.

Noclegi w Gdańsku

Tanie noclegi Gdańsk -  popularne przez odwiedzających

Będąc mieszkańcem  Polski , grzechem by było nie być w Gdańsku. To miasto zachwyca nie tylko w sezonie letnim podczas którego wybawimy się , pozwiedzamy jak i odpoczniemy od codziennych spraw. Także zimą zabytkowe miasto oferuje wiele atrakcji takich jak przejście się po przestronnym zoo w Oliwie Gdańskiej. Tanie noclegi w Gdańsku rozchwytywane są przez każdego turystę o każdej porze roku. Dla rodzin z dziećmi polecane są kwatery nad samym morzem z dala od miejskiego szumu w postaci nadmorskich domków letniskowych. Dla tych, którzy odwiedzają Gdańsk dla zabawy i relaksu polecane są noclegi w Gdańsku te na Starym Mieście tuż obok klubów, pubów i restauracji. Dla najbardziej aktywnych turystów poleca się udanie na wycieczkę do zabytkowej kuźni lub na pachołek, z którego widać panoramę całego zabytkowego Gdańska.

Noclegi Gdańsk – relaksuj i baw się !!

Spacer po pięknym starym mieście, jak i patrzenie na stare kamienice słuchając przy tym muzyki ulicznych grajków to nie jedyny powód dla którego musimy odwiedzić to miasto. Koniecznym punktem programu podczas pobytu jest udanie się do Bazyliki Mariackiej oraz  Muzeum Bursztynu. Turyści bardzo cenią sobie atrakcje które oferuje Gdańsk. Dla młodych   polecane jest udanie się z koszykiem na znaną w Gdańsku plażę zwaną „ Jelitkowo” gdzie często są organizowane koncerty. Jest to miejsce gdzie młodzi siedzą, rozmawiają, grają i poznają siebie nawzajem. Jest to po prostu serce młodzieżowych atrakcji. Bez problemu tutaj o niedrogie noclegi, które z pewnością przypadną do gustu każdemu. Gdańsk jest miastem, które nie zważając na pogodę czy porę roku jest gotowe i chętne na przyjęcie turystów oferując im zakwaterowanie na wysokim poziomie oraz w razie potrzeby również tanie noclegi nad morzem.

Znajdź atrakcyjny nocleg w Gdańsku na trivabook.pl i ruszaj w drogę!

Noclegi w innych miastach nad morzem.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!