Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin , 72-401 Łukęcin, Spacerowa 6

Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin
Ocena na podstawie 3 opinii
5,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Apartament 2-pokojowy 4-osobowy z basene

Apartament wyposaozny, kuchnia, 2 TV, balkon, krzesło,zabawki ,bajki dla dzieci

Cena za noc
od 100 PLN

Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin - O.W. BLUE MARE usytuowany jest w cichym i dyskretnym zakątku Łukęcina. Otoczony pięknym lasem, dzięki czemu pobyt już tylko na samym ośrodku wpływa relaksująco i przyjemnie oraz nie pozwala nam zapomnieć, że obcujemy z naturą. Do szerokiej i czystej plaży dzieli nas tylko 5 min. drogi, która prowadzi przez ścieżkę leśną, gdzie nie natkną się Państwo na żadne bazary i...

Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin

Apartamenty Sosnowe BLUE MARE nad morzem Łukęcin - O.W. BLUE MARE usytuowany jest w cichym i dyskretnym zakątku Łukęcina.

Otoczony pięknym lasem, dzięki czemu pobyt już tylko na samym ośrodku wpływa relaksująco i przyjemnie oraz nie pozwala nam zapomnieć, że obcujemy z naturą.

Do szerokiej i czystej plaży dzieli nas tylko 5 min. drogi, która prowadzi przez ścieżkę leśną, gdzie nie natkną się Państwo na żadne bazary i stragany.

Obiekt jest zamknięty, zajmuje aż 2,3ha powierzchni, co jak na warunki nadmorskich apartamentowców jest bardzo dobrym wynikiem i gwarantuje naszym Gościom trochę przestrzeni i swobody.

Na ośrodku znajduje się restauracja, sklep i 2 budynki mieszkalne, każdy wyposażony w nowoczesną, przeszkloną windę, z której można podziwiać panoramę całego obiektu jednak największą atrakcję niewątpliwie stanowi basen, z wydzielonym brodzikiem dla naszych najmłodszych Gości.

Posiadamy również plac zabaw. Niewątpliwie estetycznym walorem jest niewielki ogród z piękną roślinnością i ławeczkami. Został również wyznaczony zielony plac, na którym jest możliwość zrobienia grilla, a nawet ogniska - i to wszystko na świeżym powietrzu, wśród pięknie zagospodarowanego terenu. Dla naszych Gości zapewniamy parking-ośrodek strzeżony!

Spokojny, mały kurort nadmorski, który zaczął prężnie się rozwijać dopiero w ostatnich latach. Położony nad samym morzem, między Pobierowem, a Dziwnówkiem. Posiada mnóstwo terenów dziewiczych, zieleni, przyrody, otoczony ogromną ilością lasów, głównie sosnowych drzew.

Znany jest głównie z bardzo czystej, urokliwej oraz szerokiej, strzeżonej plaży, na którą przechodzi się piękną alejką przez las, bez żadnych bazarów i sklepików jak to ma miejsce w innych kurortach.Miejscowość odróżnia się również tym, iż nie posiada żadnych wznoszących się wysokich zabudowań, w większości są to natomiast nowoczesne domki jednorodzinne, które pięknie wtapiają się w leśny krajobraz tego kurortu. Łukęcin ze względu na swoje walory klimatyczne, naturalne oraz przyrodnicze posiada status kurortu uzdrowiskowego. Przez Łukęcin przebiega europejski szlak pieszy i rowerowy, który przechodzi przez leśne, zielone ścieżki - zaczyna się w Świnoujściu, a kończy w Kołobrzegu.Łukęcin to wspaniała alternatywa wypoczynku dla turystów, którzy cenią sobie głównie ciszę, spokój oraz czystość a przy tym chcą aktywnie obcować z piękną naturą, przyrodą, w zdrowym i leśnym klimacie nadmorskim.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 15
Liczba pokoi: 6
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!