Ogłoszenia wolne pokojea

Termin: 07-10-2022 - 09-10-2022
Cena za dobę w dni powszednie: od 550 PLN
Cena za dobę w weekend: od 550 PLN

Pobyt w domku z tarasem i kominkiem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek L (43 m2) składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (w jednej małżeńskie, w drugiej dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie sofa, kominek i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (21. m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z...

Pobyt w domku z tarasem i kominkiem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek L (43 m2) składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (w jednej małżeńskie, w drugiej dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie sofa, kominek i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (21. m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z kieliszkami. W domku ogrzewanie podłogowe. Biała hotelowa pościel i ręczniki, parking i media, w tym internet WiFi, w cenie.
Przeczytaj całość
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!