Ogłoszenia wolne pokoje

Termin: 15-10-2019 - 17-10-2019
Cena za dobę w dni powszednie: od 350 PLN
Cena za dobę w weekend: od 350 PLN

Pobyt w tygodniu w domku z tarasem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek L składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (w jednej małżeńskie, w drugiej dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie sofa, kominek i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (21. m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z kieliszkami. W...

Pobyt w tygodniu w domku z tarasem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek L składa się z dwóch dwuosobowych sypialni (w jednej małżeńskie, w drugiej dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie sofa, kominek i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (21. m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z kieliszkami. W domku ogrzewanie podłogowe. Biała hotelowa pościel i ręczniki, parking i media, w tym WiFi, w cenie.
Przeczytaj całość
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!