Wojciech Kardasz , 38-610 Polańczyk, Bieszczadzka 16

Wojciech Kardasz
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Domek 6-osobowy

Cena za noc
od 180 PLN

Wojciech Kardasz Wojciech Kardasz - Zaprasza w Bieszczady do Polańczyka. Posiadamy domki 6os.letniskowe - z 2x sypialnia ( w każdej sypialni łoże małżeńskie i sofa 2 os., salon z aneksem kuchennym, łazienką,domek z małym tarasem, przed domkiem grill kamienny oraz ławki i stół).Bezpłatny parking dla naszych gości. Posiadamy również Pokoje całoroczne w nowowybudowanym domu. Nasz obiekt znajdują się na szczycie góry gdzie rozpościera się przepiękny widok na Jezioro...

Wojciech Kardasz

Wojciech Kardasz - Zaprasza w Bieszczady do Polańczyka.

Posiadamy domki 6os.letniskowe - z 2x sypialnia ( w każdej sypialni łoże małżeńskie i sofa 2 os., salon z aneksem kuchennym, łazienką,domek z małym tarasem, przed domkiem grill kamienny oraz ławki i stół).Bezpłatny parking dla naszych gości.

Posiadamy również Pokoje całoroczne w nowowybudowanym domu.

Nasz obiekt znajdują się na szczycie góry gdzie rozpościera się przepiękny widok na Jezioro Solińskie i góry- tak zwany ,,Punkt Widokowy" z którego można obserwować Jezioro oraz góry,są tam też lunety obserwacyjne, trenarzery do ćwiczeń. Polańczyk to miejscowość uzdrowiskowa, restauracje z regionalną kuchnią, sklepy, parki linowe,wypożyczalnie rowerków wodnych, łodzi, rejsy wycieczkowe po Jeziorze Solińskim, a poza tym jest świetną bazą wypadową na szlaki górskie w wyższe partie gór. Serdecznie zapraszamy do kontaktu Nasz numer to 601 806 454 .

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 6
Liczba pokoi: 1
Obiekt całoroczny
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!