Willa Salamandra w Krynicy Zdrój , 33-380 Krynica Zdrój, Ludowa 26

Willa Salamandra w Krynicy Zdrój
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
dłużej niż rok


Nasza kameralna willa oferuje 26 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych z łazienkami i internetem, studio trzy osobowe oraz apartament czteroosobowy. Każdy pokój wyposażony jest w płaski telewizor, czajnik, filiżanki, ręczniki, niektóre pokoje posiadają balkony. Ponadto do dyspozycji jest multimedialna sala konferencyjno-bankietowa na 30 osób, pokój zabaw oraz parking. Willa Salamandra położona jest w malowniczym otoczeniu lasów i łąk w pobliżu kolejki gondolowej na...


Nasza kameralna willa oferuje 26 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych z łazienkami i internetem, studio trzy osobowe oraz apartament czteroosobowy.
Każdy pokój wyposażony jest w płaski telewizor, czajnik, filiżanki, ręczniki, niektóre pokoje posiadają balkony.
Ponadto do dyspozycji jest multimedialna sala konferencyjno-bankietowa na 30 osób, pokój zabaw oraz parking.

Willa Salamandra położona jest w malowniczym otoczeniu lasów i łąk w pobliżu kolejki gondolowej na Jaworzynę Krynicką (1114 m.n.p.m). Okolice stwarzają doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, a także sportów letnich i zimowych. Jeżeli szukasz spokojnej przystani otoczonej przyrodą, z dala od zgiełku i chcesz po prostu wypocząć, zapraszamy do naszego obiektu.

Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, dysponujemy bezpłatnym parkingiem. W ogrodzie znajduje się stół biesiadny, grill oraz palenisko.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 26
Liczba pokoi: 10
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!