Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy , 34-350 Żabnica, Księdza Karola Śmiecha 334

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Domek 9-osobowy

Cena za noc
od 180 PLN

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy Serdecznie zaprasza do wypoczynku w najpiękniejszym miejscu na ziemi - Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy Nasz ośrodek, na który składają się domki typu "Czantoria" oraz budynek socjalny to idealne miejsce do tego, aby wypocząć w bliskim kontakcie z naturą. Nasz ośrodek znaleźć można na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego słynącego ze swoich zielonych...

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy

Serdecznie zaprasza do wypoczynku w najpiękniejszym miejscu na ziemi - Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy

Nasz ośrodek, na który składają się domki typu "Czantoria" oraz budynek socjalny to idealne miejsce do tego, aby wypocząć w bliskim kontakcie z naturą. Nasz ośrodek znaleźć można na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego słynącego ze swoich zielonych terenów, obecności jezior, wspaniałych widoków oraz czystego powietrza. Jeżeli ktoś ma dość wielkomiejskich zgiełku, to wakacje w naszym ośrodku będą dla niego idealną odskocznią.

Nasze domki położone są w wyjątkowym miejscu znajdującym się na wysokości 630 m.n.p.m.

Nocleg na takiej wysokości sprawia, że każdy gość będzie mógł podziwiać fantastyczne widoki na najbliższą okolicę. Zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych domków był kompletnie wyposażony. Dzięki temu podczas całego wypoczynku niczego Wam nie zabraknie, a Wy będziecie mogli rozkoszować się pięknymi chwilami, jakie spędzicie na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego. Serdecznie zachęcamy Was do dokonywania wcześniejszej rezerwacji domków na wyznaczony okres. Wszystkim klientom proponujemy bardzo niskie ceny. Do tego klienci mają możliwość wykupienia u nas jazd lekcji konnych, co jest dla wielu osób nie lada atrakcją.

Zapraszamy Was do miejscowości Żabnica Skałka znajdującej się w gminie Węgierska Górka. Będąc u nas, znajdziecie się w środku lasu na przepięknej polanie, gdzie nie docierają żadne wielkomiejskie hałasy. Otaczają nas trzy wspaniałe masywy górskie: Romanki (1366 m.n.p.m.), Abrahamowa (857 m.n.p.m.) i Prusowa (1010 m.n.p.m.). Z gór, które otaczają, spływają czyste górskie potoki. Z dumą możemy pochwalić się pięknym lasem bukowo - jodłowo - świerkowym.

Będąc u nas każdy turysta, będzie miał okazję do wejścia na najpiękniejsze szlaki turystyczne znajdujące się w naszym pobliżu. Zachęcamy Was do dojścia na takie punkty widokowe jak Przełęcz Pawlusią, Abrahamów, Romankę, Rysiankę, Polanę Słowiankę Prusów, Halę Boraczą.

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy

Do odwiedzin Żywieckiego Parku Krajobrazowego i naszego ośrodka zapraszamy również wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Obok naszej placówki przebiega czarny szlak rowerowy, który jest nie lada wyzwaniem i pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności. Jego trasa przebiega od Węgierskiej Górki, przez Żabnicę, Płonę, Słowiankę, Kiczorę, Magurę, Cięcinę Górną, obok Fortu Wyrwidąb i z powrotem do małej Żabnicy. Jest to jednak z najpiękniejszych tras dzięki, której możecie pokonać wiele kilometrów i przy okazji podziwiać wspaniałe widoki.
W sezonie zimowym nasi turyści mają możliwość skorzystania ze znajdujących się w pobliżu wyciągów orczykowych. Warto do nas przyjechać, jeżeli lubicie trenować sporty zimowe lub też po prostu lubicie szaleństwa na śniegu.
W pobliżu naszej placówki znajdują się również miejscowości turystyczne, takie jak Wisła, Żywiec, Szczyrk. Warto również dzięki pobliskiemu przejściu granicznemu naszych czeskich sąsiadów.

Nasze domki letniskowe znajdziecie pod adresem 34-350 Żabnica, Księdza Karola Śmiecha 334.

Ośrodek Wypoczynkowy "Beskid" to cztery domki typu "Czantoria" oraz budynek socjalny, umiejscowiony na terenie Żywieckiego Parku Krajobrazowego.

Posiadamy cztery całoroczne domki drewniane - 9 miejsc sypialnych każdy (z możiwością zorganizowania dostawek);.

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe "Beskid" w Żabnicy

Cena za wynajem domku od 180,00 zł/doba/domek i uzależniona jest od ilości osób oraz długości pobytu.

Na terenie naszego Ośrodka można skorzystać z boiska sportowego, trampoliny oraz zorganizować grilla w nowo powstałej altanie.

Serdecznie zapraszamy :-)

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny - oferujemy atrakcyjne ceny za pobyt.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 40
Liczba pokoi: 12
Obiekt całoroczny
Sport
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!