MOMENT , 47-100 Strzelce Opolskie, Plac Targowy 3D

MOMENT
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


W naszym kameralnym obiekcie dbamy o stworzenie niezapomnianego doświadczenia dla każdego gościa. Miejsce te zostało zaprojektowane z myślą o relaksie, idealne zarówno po intensywnym dniu, jak i udanym przyjęciu. MOMENT stanowi doskonałe miejsce do oderwania się od codziennych spraw. Znajdź swój niepowtarzalny #moment w naszym obiekcie!   Nasze 34 pokoje to przestrzenie odzwierciedlające harmonię i funkcjonalność. Prostota idzie w parze z elegancją, a wystrój jest starannie dobrany,...

W naszym kameralnym obiekcie dbamy o stworzenie niezapomnianego doświadczenia dla każdego gościa. Miejsce te zostało zaprojektowane z myślą o relaksie, idealne zarówno po intensywnym dniu, jak i udanym przyjęciu. MOMENT stanowi doskonałe miejsce do oderwania się od codziennych spraw. Znajdź swój niepowtarzalny #moment w naszym obiekcie!

 

Nasze 34 pokoje to przestrzenie odzwierciedlające harmonię i funkcjonalność. Prostota idzie w parze z elegancją, a wystrój jest starannie dobrany, aby zapewnić spokojny sen i relaks.

Dostępne są głównie dwuosobowe pokoje, które są wyposażone w najnowocześniejsze udogodnienia, takie jak telewizor, prywatna łazienka z wygodnym prysznicem oraz suszarka do włosów.

Wnętrza stworzone są z myślą o zapewnieniu wyjątkowego wypoczynku każdemu z naszych gości.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 65
Liczba pokoi: 34
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!