mikroKlimat , 84-140 Jastarnia, Kościuszki 1

mikroKlimat
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok

Obiekt dostępny w okresie od 01-04 do 31-10


mikroKlimat mikroKlimat - Noclegi Jastarnia Obiekt mikroKlimat to prestiżowa, kameralna inwestycja, dająca poczucie komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Wyróżnia się na tle konkurencyjnych obiektów nowoczesną architekturą i wystrojem wnętrz. Apartamentowiec usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie kąpieliska morskiego Jastarnia “Zdrojowa” – z wejściem na plażę nr 49 od ul. Sychty oraz czterogwiazdkowego Hotelu Spa “Dom Zdrojowy”....

mikroKlimat

mikroKlimat - Noclegi Jastarnia

Obiekt mikroKlimat to prestiżowa, kameralna inwestycja, dająca poczucie komfortu, bezpieczeństwa i wygody. Wyróżnia się na tle konkurencyjnych obiektów nowoczesną architekturą i wystrojem wnętrz.

Apartamentowiec usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie kąpieliska morskiego Jastarnia “Zdrojowa” – z wejściem na plażę nr 49 od ul. Sychty oraz czterogwiazdkowego Hotelu Spa “Dom Zdrojowy”.

Obiekt cechuje znakomita lokalizacja nie tylko z uwagi na sąsiednią bliskość morza, ale także bliska odległość do portu jachtowego oraz ścisłego centrum miejscowości, do których można dojść 5 min. spacerem.

W sąsiedztwie budynku działa wiele lokali gastronomicznych, słynących z niepowtarzalnej kuchni regionalnej, ale także sklepów i punktów usługowych.

Na przeciwko posesji znajduje się duży plac zabaw dla dzieci, a sam mikroKlimat jest miejscem bardzo przyjaznym dla rodzin z dziećmi.

W skład kompleksu wchodzi 9 apartamentów o powierzchni od 32 do 48 m2, które mogą pomieścić od 4 do 6 osób, każdy apartament posiada aneks kuchenny i własną łazienkę.

Doskonała lokalizacja i nowoczesna architektura to elementy, które wyróżniają tę inwestycję. Obiekt zaprojektowany został tak, aby w pełni wykorzystać atuty jego położenia.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 33
Liczba pokoi: 9
Obiekt sezonowy: od 01-04 do 31-10
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!