Hotel Jan , 76-150 Darłowo, Słowiańska 24

Hotel Jan
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Hotel Jan położony jest w spokojnej malowniczej dzielnicy miasta Darłowo - w Darłówku Wschodnim, zaledwie  40m od morza w strefie mikroklimatycznej przy piaszczystej długiej plaży. Wspaniałe tereny spacerowe oraz szlaki rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Podczas pobytu u nas nieodpłatnie skorzystasz z basenu hotelowego, sauny suchej, a także kompleksu basenów w Strefie Wellness. Ponadto udostępniliśmy salę gier, odkryty kort do tenisa ziemnego i siłownię zewnętrzną. W...

Hotel Jan położony jest w spokojnej malowniczej dzielnicy miasta Darłowo - w Darłówku Wschodnim, zaledwie  40m od morza w strefie mikroklimatycznej przy piaszczystej długiej plaży. Wspaniałe tereny spacerowe oraz szlaki rowerowe sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.

Podczas pobytu u nas nieodpłatnie skorzystasz z basenu hotelowego, sauny suchej, a także kompleksu basenów w Strefie Wellness. Ponadto udostępniliśmy salę gier, odkryty kort do tenisa ziemnego i siłownię zewnętrzną. W obiekcie dostępne dla także usługi dodatkowo płatne, takie jak kręgielnia, strefa saun wraz z grotą i tężnią solankową, siłownia wewnętrzna oraz sala zabaw dla najmłodszych. Jeśli zechcesz zwiedzić okolice rowerem - u nas go wypożyczysz, a po dynamicznej aktywności możesz się zrelaksować w hotelowym spa, gdzie czeka na Ciebie bogata oferta zabiegów.

Na terenie Hotelu Jan znajduje się kawiarnia i restauracja z kuchnią polską i zagraniczną. Staranna selekcja oraz wybór świeżych produktów dają gwarancję wyjątkowego smaku. Nad jakością i formą potraw czuwa wyspecjalizowany Szef Kuchni, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagających gości.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 152
Liczba pokoi: 76
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Zdrowie i uroda
Inne
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!