Dychnijzese , 34-532 Czarna Góra, Nadwodnia 87D

Dychnijzese
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
dłużej niż rok


Domek 11-osobowy

Cena za noc
od 500 PLN

Nasz domek położony jest w Czarnej Górze na Podhalu - górskim regionie na południu Polski bogatym w tradycje ludowe i żywy folklor. W sezonie zimowym Czarna Góra przyciąga narciarzy na stację narciarską Koziniec-Ski , gdzie najdłuższa niebieska trasa to 1000m. W sezonie letnim Czarna Góra zachwyca widokiem na Tatry. W pobliżu jest takrze przejście graniczne ze Słowacją (Jurgów - Podspady) , Zaledwie 22km od nas na Słowacji znajduje się Ścieżka Koronami Drzew w miejscowości Źdiar ,...

Nasz domek położony jest w Czarnej Górze na Podhalu - górskim regionie na południu Polski bogatym w tradycje ludowe i żywy folklor.

W sezonie zimowym Czarna Góra przyciąga narciarzy na stację narciarską Koziniec-Ski , gdzie najdłuższa niebieska trasa to 1000m. W sezonie letnim Czarna Góra zachwyca widokiem na Tatry. W pobliżu jest takrze przejście graniczne ze Słowacją (Jurgów - Podspady) , Zaledwie 22km od nas na Słowacji znajduje się Ścieżka Koronami Drzew w miejscowości Źdiar , Bachledova Dolina. Ponadto dla miłośników rowerów 22km od nas znajduje się Ścieżka Rowerowa wokół Jeziora Czorsztyńskiego (Velo Czorsztyn)

Oferujemy domek o wysokim standardzie, z wyposażoną kuchnią, dużym salonem oraz 4 sypialniami. Domek położony jest w cichej okolicy o luźnej zabudowie z pięknymi widokami na Tatry.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 11
Liczba pokoi: 4
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!