Domek u Kasi , 14-230 Siemiany, Siemiany 725

Domek u Kasi
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Domek 11-osobowy

2 doby - 580 zł doba / cały dom Do opłat trzeba doliczyć wodę i prąd wg licznik

Cena za noc
od 580 PLN
Domek 11-osobowy

3 doby - 380 zł doba / cały dom Do opłat trzeba doliczyć wodę i prąd wg licznik

Cena za noc
od 380 PLN
Domek 11-osobowy

4 doby i więcej - 300 zł doba / cały dom Do opłat trzeba doliczyć wodę i prąd w

Cena za noc
od 300 PLN

Zapraszamy Państwa do nowego, oddanego do użytku w kwietniu 2020 r., 11 osobowego, całorocznego, ogrzewanego (ogrzewanie pieco-kominkowe) domu wczasowego, położonego w urokliwej miejscowości Siemiany ( https://kanal-elblaski.pl/miejscowosci/siemiany.html ).   Siemiany to znana wieś turystyczna leżąca na zachodnim brzegu najdłuższego jeziora w Polsce, a mianowicie nad JEZIORAKIEM. Dom posiada duży taras z tyłu budynku i drugi taras zadaszony z przodu.. Bezpłatny...

Zapraszamy Państwa do nowego, oddanego do użytku w kwietniu 2020 r., 11 osobowego, całorocznego, ogrzewanego (ogrzewanie pieco-kominkowe) domu wczasowego, położonego w urokliwej miejscowości Siemiany ( https://kanal-elblaski.pl/miejscowosci/siemiany.html ).
 


Siemiany to znana wieś turystyczna leżąca na zachodnim brzegu najdłuższego jeziora w Polsce, a mianowicie nad JEZIORAKIEM.
Dom posiada duży taras z tyłu budynku i drugi taras zadaszony z przodu..

Bezpłatny internet Wi-Fi.

Dla najmłodszych pociech plac zabaw, trampolina,. Goście otrzymują ręczniki i pościel.

Domek znajduje się w niewielkiej odległości od plaży (ok.700 m). Plaża z nowym pomostem, placem zabaw oraz miejscem do gry w siatkówkę plażową. Zaraz przy plaży znajduje się EKOMARINA-raj dla pasjonatów żeglarstwa, pole namiotowe oraz amfiteatr, w którym latem odbywają się różne imprezy. Największą i najciekawszą, cykliczną imprezą jest Festiwal nad Jeziorakiem, w którym biorą udział znani i lubiani ze "szklanego ekranu". W centrum wsi znajdziemy liczne punkty gastronomiczne, sklepy spożywcze, wypożyczalnia sprzętu motorowodnego, punkt sprzedaży świeżej rybki i pozwoleń wędkarskich, wieża widokowa z pięknymi widokami na rozległy JEZIORAK, kolejna urokliwa plaża, stadnina koni oraz kościół. No i oczywiście gdzie nie spojrzeć dookoła piękne, gęste lasy, pełne grzybów jesienią.

Jeziorak jest najdłuższym naturalnym jeziorem w Polsce (27km), a piątym co do wielkości. Również jego linia brzegowa jest najdłuższa, a mnogość zatok, zatoczek oraz połączenia kanałami z innymi jeziorami i Zalewem Wiślanym czyni je bardzo atrakcyjnym akwenem dla turystyki. 
 

Jeziorak nie jest tak obciążony turystycznie jak Wielkie Jeziora Mazurskie. W tygodniu nawet w rejonie Siemian nie ma zbyt dużego ruchu jachtów. Jeziorak był zawsze atrakcyjnym dla żeglarzy i motorowodniaków akwenem.

Gdybym miał wybierać: dwa tygodnie, w sezonie, na Jezioraku lub na Mazurach, zdecydowałbym się na to pierwsze. 

Tłok sporo mniejszy i co najważniejsze – czysto!
 


CO WARTO ZOBACZYĆ BĘDĄC W SIEMIANACH:
*JEZIORAK - najdłuższe jezioro w Polsce.
*SZLAKI ROWEROWE - http://www.it-ilawa.pl/szlaki/rowerowe.html
*REZERWAT PRZYRODY "JASNE" - jezioro JASNE, o czystej i przezroczystej wodzie (światło dociera na głębokość 14-15 m).
*KANAŁ ELBLĄSKI - kanał ma 151 km i jest najdłuższym kanałem żeglownym w Polsce. Jest to jedyny szlak na świecie, po którym statki nie tylko płyną po wodzie, ale również jadą lądem na wózkach. https://kanal-elblaski.pl/
*IŁAWA - piękne, czyste miasto z licznymi ścieżkami rowerowymi, w którym w okresie letnim organizowane są przeróżne imprezy kulturalne takie jak np.: DNI IŁAWY (koncerty znanych zespołów muzycznych), Szanty nad Jeziorakiem , Międzynarodowy Festiwal Jazzu Tradycyjnego OLD JAZZ MEETING "ZŁOTA TARKA ".
*OSTRÓDA - miasto zwane Perłą Mazur, liczne ścieżki rowerowe, w okresie letnim znane koncerty tj. Reggae Festival, Disco Polo. Wyciąg nart wodnych (długość toru  800 metrów), 
*POLA GRUNWALDZKIE - każdego roku w miesiącu lipcu, na polach grunwaldzkich organizowana jest wielka impreza inscenizująca bitwę pod Grunwaldem.
*MALBORK - zamek krzyżacki, który jest jednym z najbardziej charakterystycznych zamków położonych na terenie naszego kraju.


Cennik:

1) 2 doby - 580 zł doba / cały dom

1) 3 doby - 380 zł doba / cały dom

2) 4 doby i więcej - 300 zł doba / cały dom

Do opłat trzeba doliczyć wodę i prąd wg licznika.

NOWOŚĆ

Szukasz idealnej łodzi do turystyki dziennej oraz sportów wodnych   na aktywny dzień lub popołudnie z rodziną, lub znajomymi na pokładzie w okolicach Ostródy? 

Skorzystaj z możliwości łodzi motorowej AM 565 SUNDECK z silnikiem suzuki df140 km ! 

Skiper pokaże Ci najciekawsze miejsca i zadba o wszystkie techniczne aspekty oraz manewrowanie łodzią, podczas gdy Ty będziesz mógł oddać się błogiemu relaksowi. Oferujemy usługi profesjonalnego skipera i paliwo GRATIS! 

Cennik wynajmu:

1 godzina z paliwem 600 zł

2 godziny z paliwem 1000 zł

Cały dzień (9:00 - 19:00) bez paliwa 2000 zł.

Dla wynajmujących Domek u Kasi rabat 10%.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 11
Liczba pokoi: 4
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!