Chochołóvka , 34-513 Chochołów, Chochołów 251a

Chochołóvka
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 25%
dłużej niż rok


Domek 9-osobowy

Domek idealny na wypoczynek Oferujemy komfortowe miejsce na relaks u podnóża

Cena za noc
od 900 PLN

Domek idealny na wypoczynek Oferujemy komfortowe miejsce na relaks u podnóża Tatr. Nasz domek to wymarzona propozycja dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać aktywnie a jednocześnie cieszyć się spokojem i wygodą, dzięki pobytowi w Chochołóvce . Wszystko, czego potrzebujesz podczas swojego urlopu czeka na Ciebie w góralskim domku w znakomitej lokalizacji. Jedyna taka wioska pod Tatrami Chochołów , nasza rodzinna wioska, jest kojarzony przez większość turystów z wyjątkowymi, pięknymi...

Domek idealny na wypoczynek

Oferujemy komfortowe miejsce na relaks u podnóża Tatr. Nasz domek to wymarzona propozycja dla wszystkich, którzy chcą wypoczywać aktywnie a jednocześnie cieszyć się spokojem i wygodą, dzięki pobytowi w Chochołóvce. Wszystko, czego potrzebujesz podczas swojego urlopu czeka na Ciebie w góralskim domku w znakomitej lokalizacji.

Jedyna taka wioska pod Tatrami

Chochołów, nasza rodzinna wioska, jest kojarzony przez większość turystów z wyjątkowymi, pięknymi góralskimi domami stojącymi wzdłuż miejscowości. Drewniane budownictwo, z którego słyniemy zainspirowało również naszą ofertę dla Was. Domek Chochołóvka nawiązuje do tradycji regionu i łączy ją umiejętnie z nowoczesnymi i komfortowymi rozwiązaniami.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 9
Liczba pokoi: 1
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Inne
Kuchnia
Toaleta
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!