Biebrza Safari , 19-124 Dolistowo, Dolistowo 72

Biebrza Safari
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Biebrza Safari Biebrza Safari - Marzysz o wypoczynku w zaciszu natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i zbędnych hałasów?  Oferujemy noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym oraz ciekawy program pobytu. Zapraszamy do jakże malowniczej miejscowości Dolistowo, usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż nad rzeką Biebrzą. Sprawdź naszą ofertę pokoi gościnnych w domu – Biebrza Safari, mieszącym się we wsi Dolistowo 72 i ciesz się...

Biebrza Safari

Biebrza Safari - Marzysz o wypoczynku w zaciszu natury, z dala od wielkomiejskiego zgiełku i zbędnych hałasów? 

Oferujemy noclegi w Biebrzańskim Parku Narodowym oraz ciekawy program pobytu.

Zapraszamy do jakże malowniczej miejscowości Dolistowo, usytuowanej w bezpośrednim sąsiedztwie Biebrzańskiego Parku Narodowego, tuż nad rzeką Biebrzą. Sprawdź naszą ofertę pokoi gościnnych w domu – Biebrza Safari, mieszącym się we wsi Dolistowo 72 i ciesz się wszelkimi atrakcjami i udogodnieniami, jakie to miejsce oferuje.

Dokładamy największych starań, by nasi goście wypoczywali w komfortowych i dogodnych warunkach.

Do dyspozycji oddajemy 5 pokoi (łącznie 10 miejsc) wraz z salą z kominkiem, przy którego cieple umilisz niejeden wieczór. Obiekt posiada również saunę, która zapewni Ci błogi relaks.

Pokoje w Biebrza Safari wyposażone są we wszelkie niezbędne udogodnienia, dzięki którym pobyt będzie należał do najprzyjemniejszych.

Jest to idealna oferta dla osób podróżujących w pojedynkę, jak i dla rodzin z dziećmi, które odnajdą niezwykłą przyjemność podczas zabaw na świeżym powietrzu w piaskownicy czy na placu zabaw.

Podróżujesz ze swoim zwierzakiem?

Nie ma problemu - ich obecność jest przez nas jak najbardziej akceptowana.
Obiekt jest całoroczny, zatem noclegi w Biebrza Safari będą idealną opcją, niezależnie od pory roku – każda bowiem dostarczy niezwykłych doznań estetycznych i wizualnych. To niemal pewne, że podczas pobytu w Dolistowie czy okolicznych biebrzańskich terenach spotkasz zimą łosia, zaś wiosną eksplozja ptasiego życia umili Ci niejeden poranek!

Biebrza Safari

Biebrza Safari to idealne miejsce dla osób pragnących znaleźć wytchnienie i spokój, obcując z jakże dziką i nieco tajemniczą naturą, skrywającą tak wiele miejsc nietkniętych przez człowieka. Rozległe mokradła, bagna, torfowiska są symbolem i znakiem rozpoznawczym tych terenów, czyniąc wieś Dolistowo tak atrakcyjną i wyjątkową.

Decydując się na wybór noclegu w Biebrza Safari zyskasz dostęp do wszelkich biebrzańskich atrakcji turystycznych – piesze, rowerowe czy kajakowe szlaki turystyczne są jedną z nich. Zagwarantują niezapomniane i urzekające swym pięknem i unikalnością widoki, które oczarują nawet najbardziej wymagających obserwatorów.

Dolina Biebrzy, zachowując swój naturalny, dziewiczy i unikalny charakter stała się najbogatszą w gatunki ptaków błotno-wodnych ostoją w Polsce. Tereny znajdujące się w pobliżu Biebrzy Safari to zatem istny raj dla ornitologów, ale również zwykłych miłośników przyrody czy chociażby zapalonych grzybiarzy, ubóstwiających leśne spacery.
Nie zastanawiaj się długo – odwiedź Biebrzę Safari już dziś!
 

 

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 10
Liczba pokoi: 5
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Zdrowie i uroda
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!