Antonina Dębki , 84-110 Dębki, Sosnowa 3

Antonina Dębki
Ocena na podstawie 1 opinii
5,0/5
sprawdzony obiekt 50%
e-mail i telefon
dłużej niż rok


Pokój 2-osobowy

Cena za noc
od 100 PLN
Apartament 5-osobowy

Cena za noc
od 150 PLN
Pokój 4-osobowy

Cena za noc
od 150 PLN

Antonina Dębki Pensjonat Antonina położony jest nieopodal lasu, w przyrodniczo atrakcyjnym miejscu osady rybackiej Dębki. Dębki graniczą z wielkim kompleksem lasu sosnowego na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje gościom, możliwość korzystania z jego walorów rekreacyjnych. Bliskość lasu i idealnie przygotowanych terenów turystycznych zachęca do uprawiania wielu form aktywności ruchowej takiej jak jazda na rowerze, bieganie, spacerowanie, a także uprawianie...

Antonina Dębki

Pensjonat Antonina położony jest nieopodal lasu, w przyrodniczo atrakcyjnym miejscu osady rybackiej Dębki.

Dębki graniczą z wielkim kompleksem lasu sosnowego na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, co gwarantuje gościom, możliwość korzystania z jego walorów rekreacyjnych. Bliskość lasu i idealnie przygotowanych terenów turystycznych zachęca do uprawiania wielu form aktywności ruchowej takiej jak jazda na rowerze, bieganie, spacerowanie, a także uprawianie nordic walking na łonie natury.

Pensjonat leży w cichej części Dębek z dala od głośnych miejsc a zarazem blisko głównego wejścia na plażę co zapewnia gościom możliwość spokojnego wypoczynku.

Obiekt posiada duże rodzinne pokoje oraz dwupoziomowe apartamenty i pokoje typu studio dające naszym Gościom pełny komfort.

Pensjonat Antonina serdecznie zaprasza!

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 120
Liczba pokoi: 25
Obiekt całoroczny
Sport
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:
Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!