Ogłoszenia wolne pokoje

Termin: 01-11-2020 - 05-12-2020
Cena za dobę w dni powszednie: od 250 PLN
Cena za dobę w weekend: od 250 PLN

Pobyt w domku z tarasem i kominkiem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek M (34 m2) składa się z dwuosobowej sypialni (dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie kominek, sofa i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (17 m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z kieliszkami. W domku ogrzewanie podłogowe....

Pobyt w domku z tarasem i kominkiem, wśród drzew, dla spragnionych zieleni, zapachu lasu, świergotów ptasich i żabich koncertów.
Domek M (34 m2) składa się z dwuosobowej sypialni (dwa oddzielne lub złączone łóżka), w domku jest łazienka, salon z otwartą kuchnią, w salonie kominek, sofa i z salonu wyjście na duży zadaszony taras (17 m2). W kuchni lodówka, płyta grzewcza, kuchenka mikrofalowa, zlew, czajnik, wszystkie naczynia kuchenne łącznie z kieliszkami. W domku ogrzewanie podłogowe. Biała hotelowa pościel i ręczniki, parking i media, w tym internet WiFi, w cenie.
Przeczytaj całość
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!