In The Wood , 16-030 Supraśl, Konne 109/1

In The Wood
Ocena na podstawie 0 opinii
0,0/5


Dom stoi tam, gdzie spotykają się pola poziomek, krzaki jagód, zagłębia prawdziwków oraz trzy wielkie religie. Dokładnie w samym środku Puszczy Knyszyńskiej, dom nie jest zwykłą i surową chatką w lesie, to coś dla poszukiwaczy wybornych wnętrz, zapachu drewna i czystej natury. Dom na wyłączność z 2 sypialniami na piętrze. Kuchnia połączona z jadalnią oraz salon z kominkiem zlokalizowany jest na parterze. Pośród pradawnej Puszczy Knyszyńskiej, nieopodal uzdrowiska Supraśl, znajduje się...

Dom stoi tam, gdzie spotykają się pola poziomek, krzaki jagód, zagłębia prawdziwków oraz trzy wielkie religie. Dokładnie w samym środku Puszczy Knyszyńskiej, dom nie jest zwykłą i surową chatką w lesie, to coś dla poszukiwaczy wybornych wnętrz, zapachu drewna i czystej natury.

Dom na wyłączność z 2 sypialniami na piętrze. Kuchnia połączona z jadalnią oraz salon z kominkiem zlokalizowany jest na parterze.

Pośród pradawnej Puszczy Knyszyńskiej, nieopodal uzdrowiska Supraśl, znajduje się miejsce magiczne - drewniana chatka ze świerkowych bali z ceglanym piecem i niezwykłym wnętrzem, która zaprowadzi Cię w świat, gdzie czas płynie wolniej...

Krzemienna Chata, jest ofertą skierowaną do najbardziej wymagających, zapraszamy do domu innego niż wszystkie wynajmowane dziś obiekty, bo tworzony z pasją. Dom z grubo ciosanych bali drewnianych, zlokalizowany głęboko w puszczy, otoczony sosnami i świerkami jest wykończony stylowo z dbałością o każdy szczegół. Na górze dwie sypialnie – dla wygody. Przestronny salon z kominkiem – dla komfortu. Kuchnia z piecem kaflowym - dla klimatu Cisza, świeże powietrze – dla relaksu.

Przeczytaj całą ofertę
Szczegółowe informacje:
Liczba miejsc: 8
Liczba pokoi: 3
Obiekt całoroczny
Rozrywka
Dzieci
Inne
Kuchnia
Toaleta
Odległość od centrum
Opinie turystów:

Nie ma jeszcze żadnych opinii.

Oferty noclegowe w pobliżu
Chcesz otrzymywać najlepsze oferty noclegowe?
Zapisz się do naszego newslettera!