3pokoje - domki i pokoje na lubelszczyźnie

Opis

3pokoje - domki i pokoje na lubelszczyźnie

Noclegi Susiec 3pokoje - domki i pokoje na lubelszczyźnie

Zapraszamy na Roztocze. Jeżeli chcecie komfortowo odpocząć, to nasze 3 pokoje z łazienkami i kuchniami oraz dwa domki z tarasami czekają właśnie na Was. Jeżeli nie przeszkadzają Wam ptasie świergoty, odwiedziny zajęcy i saren oraz marzycie o detoksie od cywilizacji w miejscu magicznym i trochę dzikim, to u nas nacieszycie oczy pięknymi widokami Puszczy Solskiej.

Znajdujemy się we wsi Oseredek, w gminie Susiec. Wieś Oseredek położona jest na terenie Parku Krajobrazowego Puszczy Solskiej, dokładnie w geograficznym środku Roztocza, w połowie drogi między Kraśnikiem a Lwowem. Nasza lokalizacja to wielka działka na pagórku, porośnięta sosnami i akacjami, granicząca z dzikim stawem i lasem. Znajdujemy się na uboczu wioski, ok 300 m od domów mieszkalnych i głównej drogi - dojazd drogą utwardzoną. Na naszym terenie znajduje się domek z trzema oddzielnymi pokojami, dwa nowe domki drewniane oraz stary drewniany budynek Szkoły Podstawowej, która wybudowana została w 1939 roku i od kilkunastu lat jest już zamknięta. Na terenie działki nikt nie mieszka na stałe.

Zapraszamy amatorów pieszych wycieczek - Puszcza Solska sprzyja wędrówkom, w pobliżu znajdują się Szumy na Tanwi - jeden z 7 Nowych Cudów Polski, Rezerwat nad Tanwią oraz Rezerwat Czartowe Pole. Ugościmy rowerzystów - obok nas przebiega wiele szlaków rowerowych, największy z nich to Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Oferujemy 3 pokoje, każdy z osobnym wejściem, każdy z łazienką z prysznicem oraz wyposażoną kuchnią (kuchenka, lodówka, czajnik, naczynia, sztućce). Dla każdego gościa mamy świeżo pościelone łóżko, białą hotelową pościel oraz ręczniki.
pokój nr 1 jest 2-osobowy (pokój z kozą, kuchnia, łazienka)
pokój nr 2 jest 4-osobowy (dwa pokoje, w jednym kominek, kuchnia, łazienka)
pokój nr 3 jest 2-osobowy z tarasem (pokój, kuchnia, łazienka, taras)

Domek M jest 2-4 osobowy (sypialnia, salon z otwartą kuchnią, kominek, łazienka, taras)
Domek L jest 4-6 osobowy (dwie sypialnie, salon z otwartą kuchnią, kominek, łazienka, taras)

Galeria

3pokoje - domki i pokoje na lubelszczyźnie

Udogodnienia

Rozrywka
  • · grill / ognisko
Inne
  • · Wi-Fi / internet
  • · kominek / sala z komienkiem
  • · parking
Kuchnia
  • · lodówka
  • · naczynia / sztućce
Toaleta
  • · prysznic
  • · ręcznik
  • · wc